Wielki sukces dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w piłkę nożną

W dniu 27.04.2017 nasza reprezentacja po wcześniejszym zwycięstwie w Mistrzostwach Ząbek i w Mistrzostwach Rejonu pokazała że jest bezkonkurencyjna również  wśród  najlepszych szkół powiatu wygrywając wszystkie mecze. Tym samym nasza szkoła będzie reprezentować jako jedyna nasz powiat w Mistrzostwach Międzypowiatowych. Turniej ten odbędzie się 08.05.2017 w Piasecznie.

Skład zwycięskiej drużyny:

Bloch Zosia, Sobota Zosia, Tabaka Julia, Drężek Julia, Rosa Julia, Piotrkowicz Ola, Błażkowska Zuzia, Wnuk Maja, Wójcik Weronika, Szatkowska Helena, Nowicka Ola, Komar Karolina, Kowalczyk Julia, Pietrasik Zuzia

Trener Jarosław Dobrowolski

„From schools to women’s league”

Sensacyjnie zakończył się udział reprezentacji naszych dziewcząt z klas 1-3 w rozgrywkach wojewódzkich w turnieju „From schools to women’s league”w piłkę nożną. Sam udział w tak prestiżowym europejskim turnieju był dla nas ogromnym wyróżnieniem. Wyniki które osiągnęliśmy mogły robić duże wrażenie. Nasze dziewczęta pokazały wysoką i równą formę w pięciu turniejach        i uplasowały się w ogólnej klasyfikacji na drugim miejscu wśród szkół w województwie. Dziewczęta mimo że grały często w trudnych warunkach atmosferycznych nie poddawały się. Pokazały hart ducha, ambicję, a z turnieju na turniej pokazywały coraz to większe umiejętności. Nasz bilans w całym cyklu to 12 zwycięstw,3 remisy i 4 porażki.

Skład reprezentacji:

Buczek Julia, Pietrasik Zuzia, Łukaszewska Zuzia, Hojniak Maja, Majda Nikola, Murawińska Nina, Zbrzeska Klaudia, Głuszuk Zuzia, Tomczuk Gabrysia, Mikolajczuk Weronika, Rosińska Oliwia, Kaczorek Emilia

Trener :Jarosław Dobrowolski

Sukcesy jakie osiągnęliśmy są w dużej mierze  owocem bardzo dobrej współpracy szkoły z UKS Ząbkovia Ząbki , w której to dodatkowo większość dziewcząt trenuje piłkę nożną. Jak widać daje to obopólne korzyści.