Szkolne Koło Caritas

Rok 2018/2019

ZBIÓRKA OBUWIA MĘSKIEGO

Szkolne Koło Caritas organizuje zbiórkę obuwia męskiego wśród uczniów naszej Szkoły.

Zbiórka będzie trwała 27.02.-1.03.18r. (wt.- czw.)

podczas długich przerw.

Chętnych do oddania ubrań I butów prosimy o zapakowanie w plastikową reklamówkę i złożenie do przygotowanego pojemnika przy wejściu do budynku szkoły. W razie wątpliwości należy pytać wolontariuszy.

Obuwie zostanie przekazane biednym pozostającym pod opieką sióstr Misjonarek Miłości.

XRG

_______________________________________________________________________________

Szkolne Koło Caritas organizuje zbiórkę odzieży oraz obuwia męskiego wśród uczniów naszej Szkoły.

________________________________________________________________________________________

Zbiórka na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia

Zbiórka szczoteczek i past do zębów

Zbiórka przyborów szkolnych organizowana przez Szkolne Koło Caritas

Szkolne Koło Caritas organizuje wśród uczniów zbiórkę nowych i używanych przyborów szkolnych, takich jak: długopisy, ołówki, zeszyty, cyrkle, kredki, linijki. Odbędzie się ona dniach 26.-28.09. (od wtorku do czwartku). Przyniesione przedmioty można składać przy wejściu do szkoły podczas długich przerw. Przybory zostaną przekazane biednym dzieciom z lokalnego środowiska.

Rafał Goliński