Nauczyciele

Wykaz klas i wychowawstw 2021/2022

Klasa Wychowawca Szkoła/sala 
0a Durka Izabela Filia 
0b Foremna Joanna, Gulik Małgorzata Filia 
0c Ołtarzewska Edyta, Dobrowolska Izabela Filia 
1a Kosmowska Kamila 140 
1b Siuchnińska Dagmara 136 
1c Stankiewicz Aneta 140 
1d Pawelec Małgorzata 139 
1e Dziedzicka Marta 136 
1f Zalewska Agnieszka 139 
2a Matalińska Beata 141 
2b Nowosielska Marzenna 144 
2c Sudoł Iwona 143 
2d Osial Mariola 143 
2e Horszczaruk Małgorzata 141 
2k Miszczuk Wioletta 144 
3a Naspińska Bożena 138 
3b Słomczewska Janina 137 
3c Matalińska Beata 137 
3f Stolarek Sylwia 138 
4b Dębiec Wojciech 112 
4d Dominik – Cielicka Edyta 227 
4e Kołodziej Elżbieta 225 
4f Dąbkowska Anna 204 
4g Opłotna Martyna 227 
5a Słowik Katarzyna 09 
5c Majchrzak Anna 106 
5e Siłakowska Renata 212 
5g Radwańska Anna 228 
6a Moszczyński Wiesław 234 
6d Nowosielska Marzenna 202 
7c Jedliński Paweł 214 
7d Kostrzewski Jacek 232 
7e Łoś Katarzyna 216 
7f Kostrzewska Justyna 116 
7h Koc Anna 233 
7m Jadczak Agnieszka 104 
7o Urbaczewski Mirosław 07 
8a Krasuska Grażyna 05 
8b Kalata Agnieszka 114 
8e Siłakowski Jacek 206 
8f Janicka Agnieszka 230 
8i Stepuch Edyta 226 
8k Niesłuchowska Adrianna 229 

Język polski  

Anna Dąbkowska  

Elżbieta Kołodziej 

Justyna Kostrzewska 

Grażyna Krasuska 

Anna Majchrzak 

Renata Sidor 

Język angielski 

Edyta Dominik- Cielicka 

Katarzyna Dziedzic 

Marta Moćko  

Adrianna Niesłuchowska 

Martyna Opłotna 

Irina Zdrzalik  

Język niemiecki  

Julia Kulej  

Anna Radwańska 

Matematyka 

Agnieszka Kalata 

Dorota Poślada  

Renata Siłakowska  

Jacek Siłakowski  

Edyta Stepuch 

Historia 

Ewa Kacprzak  

Jacek Kostrzewski 

Wiesław Moszczyński 

Renata Sidor 

Wiedza o społeczeństwie 

Jacek Kostrzewski 

Wiesław Moszczyński 

Przyroda 

Anna Koc 

Fizyka 

Jacek Siłakowski 

Mariola Urbaczewska 

Chemia  

Katarzyna Kociuba 

Renata Siłakowska  

Geografia  

Chojnicka Ewa 

Paulina Marjańska  

Biologia  

Anna Koc  

Paulina Marjańska  

Muzyka 

Agnieszka Janicka 

Paweł Jedliński 

Plastyka  

Katarzyna Słowik 

Technika 

Sławomir Biały 

Informatyka  

Sławomir Biały 

Katarzyna Łoś 

Mirosław Urbaczewski  

Wychowanie fizyczne 

Piotr Augustyniak 

Bartłomiej Derbin  

Wojciech Dębiec 

Kamil Dziawer 

Agnieszka Jadczak  

Barłomiej Salak  

Religia  

Ks. Przemysław Matuszewski  

Wojciech Pałgan 

Tomasz Smoliński 

Elżbieta Stachowska  

Etyka 

Zbigniew Bodecki  

Edukacja dla bezpieczeństwa  

Dagmara Siuchnińska 

Wychowanie do życia w rodzinie 

Magdalena Polkowska  

Doradztwo zawodowe 

Iga Kowalczyk  

Nauczyciele wspomagający 

Julita Budziak 

Marta Dziedzicka 

Małgorzata Jeż 

Karolina Kozyra 

Anna Majchrowska-Kielak 

Monika Mierzejwska 

Katarzyna Mirkowska  

Marta Moćko 

Marzena Nowosielska 

Martyna Ratyńska 

Dorota Zyśk  

Wychowawcy świetlicy  

Magdalena Bielicka  

Iga Kowalczyk  

Beata Krawczyk  

Krystian Lewandowski 

Magdalena Polkowska  

Lidia Pożarowszczyk 

Martyna Ratyńska  

Urszula Skierkowska  

Ewa Stefaniuk 

Jolanta Górska 

Psycholog 

Katarzyna Markowska 

Pedagog 

Anita Siemińska  

Logopeda 

Julita Budziak  

Iwona Żórawska  

Terapia pedagogiczna  

Iwona Pańta 

Dorota Kalbarczyk 

Integracja sensoryczna 

Agnieszka Michalska  

Joanna Niewiarowska  

Socjoterapia 

Katarzyna Mirkowska 

Biblioteka  

Joanna Kita  

Alicja Stachowiak