ZIMA W MIEŚCIE 2024

feriewroclaw jpg jpg

„ZIMA W MIEŚCIE 2024” (22.01 – 26.01.2024 r.)

Harmonogram zapisów

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem „Zima w mieście 2024”

ZAPISY

1 grudnia od godz. 8.00 – 15 grudnia 2023r do godz. 15.00

składanie dokumentacji – karta kwalifikacyjna oraz skan karty mieszkańca „Jestem z Ząbek” (jeśli dotyczy)

Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane.

FORMY SKŁADANIA wyżej wymienionej DOKUMENTACJI

– w holu szkoły do urny lub w sekretariacie szkoły

UWAGA:

Po informacji o zakwalifikowaniu dziecka na zajęcia, rodzic zgłaszający dziecko do udziału w akcji „Zima w mieście 2024” zobowiązany jest uiścić opłatę stałą oraz opłaty  za wycieczki/wyjścia/obiady/warsztaty (jeśli zostały wybrane).

Opłatę dokonujemy dopiero po 2 stycznia i najpóźniej do 11 stycznia 2024.

Dane do przelewu zostaną podane 2 stycznia 2024!!!  

Szczegółowe informacje:

KARTA KWALIFIKACYJNA ZIMA W MIESCIE 2024 docx

PROGRAM Zima w mieście 2024 PDF

REGULAMIN akcji Zima w mieście 2024 PDF

_______________________________________________________________________________

Ferie w Szkole Podstawowej Nr. 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach  
 
W tegorocznej akcji “Zima w mieście 2022” uczestniczyły dzieci w wieku 7-12 lat z Szkoły Podstawowej Nr. 3.  

Pierwszy dzień rozpoczęliśmy szkoleniem pod hasłem “Bezpieczny na drodze” oraz “Pierwsza pomoc przedmedyczna” przeprowadzonym przez komendanta straży miejskiej pana Artura Lewandowskiego. Podsumowaniem szkolenia było wykonanie wspólnie przez uczestników Półkolonii  kolorowanki-puzzle, mówiącej o bezpieczeństwie podczas ferii. Dzień zakończył się turniejem piłki nożnej oraz konkursem rzutów do kosza.  

We wtorkowy poranek wybraliśmy się do Zamku Królewskiego na lekcję muzealną pt: “Wielkie i małe tajemnice zamku”. Po wizycie u “Ķróla Zygmunta III Wazy” udaliśmy się na spacer śladami Małego Powstańca. Dzieci mogły poznać historię związaną z Pomnikiem Małego Powstańca jak również zapoznać się z ciekawostkami dotyczącymi Starego Miasta.  Po powrocie do szkoły był czas na wykonanie magicznych słoiczków oraz ozdób z masy solnej.  

Środa przywitała nas śniegiem. Mimo to wybraliśmy się do ośrodka agroturystycznego “Cuda i Wianki “ w miejscowości Kiciny. Na miejscu czekało na Nas dużo atrakcji między innymi: zajęcia z decopage, nauka robienia klusek śląskich z degustacją, zabawy na śniegu połączone z dogoterapią oraz spotkanie ze zwierzętami: alpaki, konie, króliki i wiele innych. Była  to nauka poprzez zabawę. 

W czwartek dzień rozpoczęliśmy spotkaniem ze sztuką, czyli wizytą w Teatrze Baj na przedstawieniu  pt. “Plastusiowy Pamiętnik”.  Po spektaklu wyruszyliśmy na krótki spacer, na, którym poznaliśmy historię Warszawskiej Pragi. Po powrocie do szkoły dzieci uczestniczyły w zajęciach , na których wykonały odlewy z gipsu : serca, kwiaty, gwiazdki. 

W ostatnim dniu “ Zimy w mieście “został zorganizowany bal karnawałowy. Podczas tego wydarzenia było mnóstwo zabaw, konkursów oraz nauka popularnego tańca zwanego “Belgijką”. 

Na koniec wszyscy uczestnicy akcji “Zima w Mieście 2022” otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz drobne upominki.  

Jest nam niezmiernie miło, że Nasi podopieczni aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Różnorodność i intensywność zajęć powodowała, że nie było czasu na nudę. 

                                                                                                                            Serdecznie dziękujemy 

                                                                                                                        nauczycielom oraz uczestnikom 

received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received
received

Uwaga!!!

Informujemy, że zapisy na akcję „Zima w Mieście 2022” zostają wydłużone do dnia 13 stycznia 2022 r. do godz. 13.00.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie kart na wskazany w karcie kwalifikacyjnej adres e-mail.

Uprzejmie Państwa informuję, iż w roku szkolnym 2021/2022 na akcję „Zima w mieście 2022” przyjmowane są dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach. Pierwszeństwo przy przyjmowaniu na ww. akcję mają dzieci, których rodzice są mieszkańcami Miasta Ząbki i rozliczają się w Urzędzie Skarbowym w Wołominie. Dokumentem potwierdzającym spełnianie ww. warunków będzie karta „Jestem z Ząbek”. Rodzice, którzy nie spełniają powyższych warunków mogą zapisać dziecko na akcje” ZIMA w mieście 2022” pod warunkiem wolnych miejsc i jednocześnie ponoszą pełną odpłatność za prowadzone zajęcia.

Informuję, iż zastrzegamy sobie możliwość zmiany warunków organizacji akcji „ZIMA w mieście 2022”, jeżeli wprowadzone zostaną nowe obostrzenia dotyczące wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Składanie dokumentów będzie możliwe w formie elektronicznej od dnia 03.01.2022 r. do 07.01.2022 r.

Wszystkie informacje będą zamieszczone w regulaminie oraz karcie kwalifikacyjnej.

Karta_kwalifikacyjna-2022_Zima w Mieście

HARMONOGRAM – zima w mieście 2022

Wytyczne GIS MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku zimowego