Obiady

ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY (10.2022) – ul. Kościelna i ul. Powstańców

JADŁOSPIS dla „0” SP 3 ul. Powstańców 60b od 03.10.do 07.10.2022 r.

JADŁOSPIS dla SP 3 ul. Kościelna 2 od 03.10.do 07.10.2022 r.

————————————————————————————————–

Informacja dla Rodzin Wielodzietnych z Miasta Ząbki

Szanowni Państwo,
poniżej zamieszamy procedurę udzielania i rozliczania zniżek w opłacie za posiłki wydawanych w formie obiadów dla uczniów posiadających Karty Mieszkańca „Jestem z Ząbek” łącznie z ogólnopolską
Kartą Dużej Rodziny w Szkole Podstawowej nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach.

————————————————————————————————–

OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkach

W związku ze znacznym wzrostem cen produktów potrzebnych do przyrządzania posiłków, zmuszeni jesteśmy do podniesienia ceny za jednostkowy obiad dla dzieci od dnia 01-03-2022r. do kwoty 9.00 za obiad dwudaniowy z kompotem, a wyżywienie dla klas 0 do kwoty 14.50 zł.

Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki dla dzieci i młodzieży były smaczne, zdrowe, urozmaicone i dostosowane do ich potrzeb.

Wybieramy produkty wysokiej jakości aby dostarczyć dzieciom i młodzieży niezbędnych dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju witamin i minerałów, zwłaszcza w tak trudnym dla wszystkich czasie.

Niestety ceny artykułów spożywczych bardzo wzrosły i aby utrzymać jakość obiadów na obecnym poziomie cena obiadu musi ulec zmianie.

Mamy nadzieje, że napotkamy na Państwa zrozumienie, ponieważ dla wszystkich nas zdrowie i dobro dzieci jest wartością nadrzędną.

Z poważaniem

Firma ELBAR

————————————————————————————————–


Szanowni Rodzice!

     Od 1 stycznia 2021r. Miasto Ząbki nie uczestniczy w programie Powiatowej Karty Rodziny TAKrodzina.pl, a dotychczasowe zniżki dla rodzin wielodzietnych są przyznawane posiadaczom Karty Mieszkańca „Jestem z Ząbek” łącznie z ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny. Uczniowie naszej szkoły, którzy posiadają obie ważne karty, mogą skorzystać z 50% zniżki za obiady. 

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że od 1 stycznia 2021 r. zmianie ulegną zasady dotyczące zniżki na obiady udzielanej na podstawie Powiatowej Karty Rodziny. Zniżki w ramach programu TAKrodzinka.pl. obowiązywać będą wyłącznie do końca grudnia 2020 r. Aby móc korzystać ze zniżki na obiad od 1 stycznia 2021 r., należy złożyć stosowny wniosek oraz przedłożyć Kartę Mieszkańca „Jestem z Ząbek” łącznie z ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny (Dz. U. z 2020 r. poz. 1348).

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stornie UM Ząbki oraz na szkolnej stronie:
https://www.zabki.pl/aktualnosci/aktualnosci/2020-11/informacja-dla-rodzin-wielodzietnych-z-miasta-zabki