Sport

Rok Szkolny 2023/2024

Klasa 2f i 3c aktywnie ćwiczy na zajęciach wychowania fizycznego w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zdrowo i Sportowo”, który ma na celu promowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej wśród najmłodszych.

🤗💪🤸‍♀️👏💪🤸‍♂️🏆

Mistrzostwa Ząbeķ w Minisiatkówce Dzieci Młodszych

21 lutego 2024r (środa) nasza szkoła uczestniczyła w Mistrzostwach Ząbeķ w Minisiatkówce Dzieci Młodszych 🏐

Zawody odbyły się w Sp4 w Ząbkach.

Chłopcy ukończyli zawody na II miejscu. Dziewczęta na III miejscu

🏐🏐🥈🥉🏆

Drużynę reprezentowali: 

Sulkowska Natalia 5a
Mozga Julia 5b
Muzińska Gabriela 5b
Odój Oliwia Maria 5b
Fiedorek Maria 5f
Guzowska Małgorzata 5f
Jenda Stanistaw 6b

Kozieł Szymon 6b
Ośko Maja 6b
Paśko Julia 6b 
Rowicki Adam 6b
Wasiluk Olga 6b
Wiśniewska Eliza 6d
Bieńczyk Aleksander 6f
Pełka Dawid 6f 
Aniszewska Lena 6g 
Dabrowski Patryk 6g 
Królikowski Patryk 6g 

Gratulujemy !! 🏆💪👏

Nauczyciele WF.

Mistrzostwa Ząbeķ w piłce ręcznej chłopców starszych

13 grudnia 2023r nasza szkoła uczestniczyła w Mistrzostwach Ząbeķ w piłce ręcznej chłopców starszych🤾‍♂️🤾‍♂️🤾‍♂️

Chłopcy ukończyli zawody na 3 miejscu osiągając następujące wyniki: 

SP3 -SP1 1:1

SP3-SP5 4:2

SP3-SP4 3:6

SP3-SP6 3:5

Drużynę reprezentowali: 

Filip Rogal 6B

Adam Cieśliński 6B

Adam Rowicki 6B

Jakub Sagun 6G

Patryk Dąbrowski 6G

Patryk Królikowski 6G

Aleksander Bieńczyk 6F

Michał Pala 6F

Dawid Pełka 6F

Gratulujemy !! 🥉🏆

Nauczyciele WF.

Mistrzostwa Ząbek w Piłce Ręcznej Dziewcząt

6 grudnia 2023r. w SP6 w Ząbkach odbyły się Mistrzostwa Ząbek w Piłce Ręcznej Dziewcząt 🤾‍♀️

Nasze zawodniczki zajęły 3 miejsce 🥉💪

Skład drużyny: 
Ośko Maja 6B
Wasiluk Olga 6B
Paśko Julia 6B
Gołuchowska Martyna 6B
Aniszewska Lena 6g
Mozga Julia 5B
Odój Oliwia 5B
Galant Julia 5a
Kowalczyk Liliana 5f
Wrońska Gabrysia 5f

Gratulujemy 

Nauczyciele WF 

Klasa 2f i 3c wraz ze swoim pluszakiem, aktywnie ćwiczyła na zajęciach wychowania fizycznego  w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zdrowo i Sportowo”, który ma na celu promowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej wśród najmłodszych🤗🧸🧸

Dzieci w ramach zajęć rozwijania sprawności ruchowej poprzez ćwiczenia gimnastyczne z wykorzystaniem nietypowego przyrządu (pluszaka) wykonały zabawy ruchowe m.in.: berek, marsz misiów,  akrobata, znajdź swojego misia,  siłacz.

To były misiowo -wesołe zajęcia 😀 🧸🧸

29.11.2023 (środa) w Sp6 w Ząbkach nasze uczennice uczestniczyły w Mistrzostwach Ząbek w Piłce Ręcznej Dzieci Młodszych.
Dziewczyny ukończyły zawody na 2. miejscu pokonując SP4 Ząbki 10:5 oraz przegrywając z SP6 6:11.

Drużynę reprezentowały:
Lena Aniszewska 6g
Kaja Majewska 8d
Eliza Kozdranska 8d
Pola Masajło 7g
Milena Kulita 7c
Emila Leszczyńska 7c
Julia Kościk 7c
Darina Kozyreva 7a

Gratulujemy !!
Nauczyciele WF.

27 października 2023r ( piątek) w Sp6 w Ząbkach odbyły się Mistrzostwa Ząbek w koszykówce Dzieci Młodszych. 🏀

Naszą Szkołę reprezentowali:

Drużyna dziewcząt:

Mozga Julia 5b
Muzinska Gabrysia 5b
Ośko Maja 6b
Wasiluk Olga 6b
Stępniak Lena 6e
Bartosiak Amelia 6f
Aniszewska Lena 6g

Drużyna chłopców:

Panek Franek 5c
Ropiak Marcin 5f
Dzwonkowski Ignacy 6d
Knap Krystian 6d
Pala Michał 6f
Dąbrowski Patryk 6g
Królikowski Patryk 6g
Rogal Filip 6b

Obie drużyny zajęły III miejsce🥉

Wszystkim gratulujemy 💪💪💪

Nauczyciele WF 

25 października 2023r ( środa) w Sp6 w Ząbkach odbyły się Mistrzostwa Ząbek w koszykówce Chłopców Starszych 🏀

Szkołę reprezentowali:
Koleśnik Tom 7a
Makarewicz Maksymilian 7c
Orgocka Paweł 7c
Dworski Kacper 7e
Janowski Maksymilian 7e
Elas Jan 7g
Maron Michał 7g
Panek Antoni 7g

Drużyny zajęły III miejsce 🥉

Gratulujemy 💪 💪 💪

Nauczyciele WF 

17 października 2023r. w Komornicy odbył się Finał zawodów 1/2 wojewódzkich – Międzypowiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych Dzieci Młodszych.

Naszą Szkołę reprezentowała uczennica kl.5c Zuzanna Bałabas zajmując 25miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 

Nauczyciele Wf

Powiatowe Zawody z Biegów Przełajowych.🏃‍♀️


Naszą szkołę reprezentowały:
Zuzanna Bałabas 5c
Lilianna Kowalczyk 5c
Gabriela Wrońska 5c
Lena Stępniak 6e

Awans do kolejnego etapu uzyskała Zuzanna Bałabas 👏🏆👏💪

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów🥇🏃‍♀️

Nauczyciele WF

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

29.09.2023 ( piątek) w Parku Dębinki w Zielonce odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Szkołę reprezentowały:

Bałabas Zuzanna 5c

Kowalczyk Liliana 5c

Wrońska Gabriela 5c

Guzowska Małgorzata 5f

Mierzejewska Michalina 5f

Stępniak Lena 6e

Aniszewska Lena 6g

Dziewczyny zajęły VI miejsce.

Gratulujemy

Nauczyciele WF

Zawody w Rejonowych Biegach Przełajowych  w Zielonce

25 września 2023 odbyły się zawody w Rejonowych Biegach Przełajowych  w Zielonce 🏃‍♂️🏃‍♀️

Naszą szkołę reprezentowali:

Witold Skiba 4C
Zuzanna Bałabas 5c
Maja Juranek 5c
Liliana Kowalczyk 5c
Gabriela Wrońska 5c
Laura Gubała 5c
Jakub Krasowski 5C
Lena Stępniak 6E
Lena Aniszewska 6G

Awans do kolejnego etapu:
Liliana Kowalczyk
Zuzanna Bałabas
Gabriela Wrońska
Lena Stępniak.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 👏💪🏆

Nauczyciele WF

XXXI Jesienne Biegi Przełajowe. 

W sobotę, 23 września 2023r, w Parku Miejskim w Ząbkach odbyły się XXXI Jesienne Biegi Przełajowe. 

Dziękujemy uczniom którzy, pomimo niepewnej pogody, postanowili przyjść i postawili na sport i zdrowie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy 

Nauczyciele WF

Zawody międzyszkolne w piłce nożnej chłopców

21 września 2023r. odbyły się zawody międzyszkolne w piłce nożnej chłopców starszych (2009-2010) na obiekcie MOSIR Ząbki. ⚽⚽⚽

Szkołę reprezentowali:
Rogal Filip Jan 6b
Bieńczyk Aleksander 6f
Pełka Dawid 6f
Zalewski Dawid 6g
Szmytkowski Bartosz  7c
Chalimoniuk Gabriel 7g
Elas Jan 7g
Puźniak Igor  8a
Żebrowski Marcin 8a
Zajęliśmy IV miejsce
Gratulujemy 💪

Nauczyciele WF

Rok szkolny 2022/2023

15.06.2023r., w Markach 6 uczennic z klas 4-6 brały udział w imprezie lekkoatletycznej „Z podwórka na bieżnię”


Naszą szkołę godnie reprezentowały:
Dobrzyńska Julia 4b
Sulich Zuzia 4b
Mierzejewska Michalina 4f
Ośko Maja 5b
Stępniak Lena 5e
Aniszewska Lena 5g

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 

Nauczyciele WF

6 czerwca 2023r. (wtorek) klasa 8m  wybrała się na kręgle 🎳

Uczniowie mieli do dyspozycji 4tory i 2h zabawy. Nie zabrakło również chwili na odpoczynek  i przekąski 🍕🍟💪

Gra w kręgle przyniosła nie tylko dużo zabawy i śmiechu, ale także integracji i nauki. Między innymi uczniowie mogli poprawić koordynację ruchową oraz równowagę a w drodze na kręgielnie mogli sobie utrwalać zasady ruchu pieszego.💪

Konkurs sportowy  „SKOKI NA SKAKANCE” w roku szkolnym 2022/2023

Konkurs skoków na skakance dobiegł końca. Wzięło w nim udział 67uczniów z klas IV-VIII. Każdy uczestnik miał za zdanie wykonać pod opieką nauczyciela wf, skoki na skakance – jak najdłużej, płynnie, w miejscu, bez przerwy, stylem dowolnym.  Liczył się najdłuższy czas.

W tym roku najlepszy wynik uzyskał  Igor Nagórny kl.8f- to 7min30s. Brawo!!!

Wszyscy uczniowie biorący udział w naszym konkursie zasługują na wyróżnienie, a najlepszymi okazali się:

Klasy 4

1miejsce – Kowalczyk Liliana –kl.4c                     Krasowski Jakub – kl. 4c

2miejsce –

Bałabas Zuzanna –kl.4c                      Bombka Antoni – kl. 4c

3miejsce –

Sulich Zuzanna  – kl. 4b Martynowski Pawlo – kl. 4c

Klasy 5

1miejsce – Koniarczyk Julia –kl. 5d

Dzwonkowski Ignacy  – kl. 5d

2miejsce – Horyń Julia  – kl. 5g  Bieńczuk Aleksander  –kl. 5f

3miejsce –

Sikorska Maja – kl. 5d Makarevich Arseni  – kl. 5b

Klasy 6

1miejsce-

Pryshchyts Anastasiya – kl. 6c     

Hontarenko Artem – kl. 6a

2miejsce –

Kozyreva Darina- kl. 6a Siedlecki Piotr-kl. 6g

3miejsce

Kulita Milena  – kl. 6c

Elas Jan  – kl. 6a

Klasy 7

1miejsce

Majewska Kaja- kl.7d Jankowski Piotr- kl.7d

2miejsce –

Marzec Amelia- kl.7d Karabulut Atilla- kl.7d

3miejsce – Komorowska Wiktoria – kl.7d             Panasiuk Artem  – kl.7d

Klasy 8

1miejsce – Marcinkowska Amelia – kl.8m

Nagórny Igor – kl.8f       

2miejsce

Kura Amelia–kl.8m      Grudzień Wiktor – kl.8f

3miejsce

Lavrova Polina – kl.8f Kurov Nestor–kl.8o

Wszyscy uczniowie za udział w konkursie otrzymają cząstkową ocenę celującą z wychowania fizycznego a miejsca I-III otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy!!!

Odbiór nagród u nauczycieli wf.

Nadal zachęcamy do samodzielnego skakania.  Warto ćwiczyć  – dla naszego zdrowia i zabawy.

Wszystkim gratulujemy

Nauczyciele WF

I Międzyszkolny Turniej „Pierwsza Pomoc jest prosta”

2 czerwca 2023r., w Sp4 w Ząbkach odbył się I Międzyszkolny Turniej „Pierwsza Pomoc jest prosta”.

Sześć drużyn młodych ratowników z Ząbek rywalizowało w rekreacyjnej atmosferze w konkursie wiedzy połączonym z dobrą zabawą.

Spotkanie miało na celu sprawdzenie wiedzy i poszerzenie jej o ciekawostki z zakresu pierwszej pomocy. Wszyscy bawili się wspaniale i zostali nagrodzeni dyplomami i słodkościami.

Nasza drużyna wywalczyła II miejsce 🥈

Gratulujemy 💪💪💪

Szkołę reprezentowali:

Adamiec Wiktoria 8f

Domański Michalina 8f

Kura Amelia 8m

Kowalczyk Mariusz 8m

Kozdrańska Eliza 7d

Marcinkowska Amelia 8m

Mazurkiewicz Mateusz 8m

Milczarczyk Bartosz 8m

Sikora Oliwia 8m

Turbacz Magdalena 7d

Nauczyciele WF

Podziękowania za zakup sprzętu sportowego

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców SP3 Ząbki za zakup sprzętu sportowego, który będzie wykorzystywany do rozwijania umiejętności i zainteresowań w czasie lekcji wychowania fizycznego oraz dodatkowych zajęć sportowych.

Sprzęt, który został zakupiony: piłki piankowe, skakanki i woreczki gimnastyczne.

Dziękujemy

Nauczyciele WF

I Turniej Siatkówki -29.05.2023r w SP6

W dniu dzisiejszym (29.05) reprezentacja mieszana uczniów naszej szkoły wywalczyła 3 miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki organizowanym przez Młodzieżowa Rada Miasta Ząbki we współpracy z Miasto Ząbki i MOSiR Ząbki.

Szkołę reprezentowali:

1. Michaluk Zuzanna 8d

2. Ośko Anna 8d

3. Bołoziuk Natalia 8d

4. Zawadzki Patryk 8d

5. Klusek Marcel 8h

6. Frąckiewicz Filip 8h

7. Grodecki Aleksander 8o

8. Gołaszewski Karol 8o

9. Milczarczyk Bartosz 8m

Serdecznie gratulujemy 😁

IV ZAWODY PŁYWACKIE „THE WINNERS OF MCS 2023” -28.05.2023r w Ząbkach

W dniu wczorajszym (28.05.2023, niedziela) na Basenie w Ząbkach odbyły się  IV ZAWODY PŁYWACKIE „THE WINNERS OF MCS 2023”.

Uczniowie Sp3 którzy wywalczyli podium:

Kozdrańska Eliza 7d- III miejsce

Zieliński Alan 4f- II miejsce

Domański Jakub 8f- IIImiejsce

Zbojna Aleksandra 7a- II miejsce

Redzik Liliana 1c- II miejsce

Konrad Koleśnik 3k – III miejsce

Wszystki uczniom dziekujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele WF

Turniej o Puchar Tymbarka

9 maja 2023 chłopcy z rocznika 2011-2012 uczestniczyli w turnieju o Puchar Tymbarka.
W fazie grupowej wygrali z  SSMK Marki 5:0 oraz z SP 5 Wołomin 2:1 i awansowali do finału. Niestety w finale musieli uznać wyższość SP 4 Ząbki, z którą przegrali po emocjonującym meczu 2:3.

Nasza drużyna zakończyła rozgrywki na 2 miejscu.
Drużynę reprezentowali:

Franciszek Chruśliński 4B
Szymon Bartosiak 4A
Filip Rogal 5B
Stanisław Jenda 5B
Dawid Pełka 5F
Dawid Zalewski 5G
Aleksander Bieńczyk 5F

Gratulujemy !!
Nauczyciele WF

Konkurs sportowy „Skoki na Skakance”

Zapraszamy wszystkich miłośników skakanki klas 4-8
do wzięcia udziału w konkursie sportowym „SKOKI NA SKAKANCE”.

Jeżeli lubisz skakać na skakance to konkurs właśnie dla Ciebie.
Zgłoś się do nauczyciela wychowania fizycznego. 

Skacz na skakance jak najdłużej, płynnie, w miejscu, bez przerwy, stylem dowolnym.
Dal najlepszych czekają nagrody 🙂

Podział na kategorie:
1. Klasy 4 chłopcy i dziewczęta
2. Klasy 5 chłopcy i dziewczęta
3. Klasy 6 chłopcy i dziewczęta
4. Klasy 7 chłopcy i dziewczęta
5. Klasy 8 chłopcy i dziewczęta

Termin zgłaszania – 27.04–19.05.2023r.
Termin ogłoszenia zwycięzców – 31.05.2023r.

Zapraszamy do udziału w konkursie.. Więcej informacji u nauczycieli WF

Życzymy dobrej zabawy. 🙂 Nauczyciele WF 

Mistrzostwa Ząbek w Piłce Nożnej Chłopców Młodszych (2010-2012).

31 marca na MOSiR Ząbki odbyły się Mistrzostwa Ząbek w Piłce Nożnej Chłopców Młodszych (2010-2012).

Nasza drużyna w składzie:
Dawid Pełka 5F
Filip Rogal 5B
Stanisław Jenda 5B
Rafał Komorowski 5E
Jan Elas 6A
Franciszek Chruśliński 4B
zajęła trzecie miejsce w grupie i na tym etapie zakończyła swój udział w turnieju. 

Przed nami jeszcze turniej o Puchar Tymbarku. 

Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym turnieju.

Nauczyciele WF 

1 Marca – „Bieg Tropem Wilczym. Dzień Żołnierzy Wyklętych”- symbolicznie podczas lekcji wf-u w naszej szkole.

W dniu dzisiejszym (09.02.2023r) w SP2 w Zielonce odbyły się   Mistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt Starszych (2008-2009)🤾‍♀️

Nasza drużyna wywalczyła II miejsce 🥈🤾‍♀️ Brawo👏👏👏

Szkołę reprezentowały:
Bołoziuk Natalia 8d
Jankowska Zuzanna 8m
Jóźwiak Oliwia 8h
Korczak Luiza 8h
Kozdrańska Eliza 7d
Toton Julia 8e
Michaluk Zuzanna 8d
Ołtarzewska Otylia 8c
Ośko Anna 8d
Szelech Weronika 8d

Gratulujemy  🥈🥈💪

Nauczyciele WF

W dniu 07.02.2023 (wtorek) klasa 8m wybrała się  na zajęcia WF-u do Parku Trampolin w Warszawie. 

Po lekcji był czas na szaleństwo, któremu towarzyszyła niesamowita dawka pozytywnej energii🙂💪🤸‍♂️
Uczniowie byli niesamowicie szczęśliwi i zmęczeni po solidnej dawce skoków na trampolinach, wojnie w basenie z gąbkami, czy zjeździe po rampie.
Można było podziwiać pokaz salt, którymi nasi uczniowie zaskakiwali.🤩👏

Mistrzostwa Ząbek Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej Chłopców Starszych

W dniu 24.01.2023r w SP6 w Ząbkach odbyły się Mistrzostwa Ząbek Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej Chłopców Starszych (2008-2009)🤾‍♂️

Nasza drużyna wywalczyła IV miejsce 🤾‍♂️🤾‍♂️🤾‍♂️🤾‍♂️ 

Brawo👏👏👏

Szkołę reprezentowali:
Grodecki Aleksander 8o 

Małkowski Wiktor 8o 

Gołaszewski Karol 8o

Grudzień Wiktor 8f 

Piosik Igor 8f 

Milczarczyk Bartosz 8m

Klusek Marcel 8h

Frąckiewicz Filip 8h 

Lisiecki Filip 8d 

Marczak Hubert 8e


Gratulujemy👏👏👏

Nauczyciele WF

Mistrzostwa Ząbek Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej

W dniu 18.01.2023r w SP6 w Ząbkach odbyły się  Mistrzostwa Ząbek Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej Chłopców Młodszych (2010-2012)🤾
Nasza drużyna wywalczyła IV miejsce
Szkołę reprezentowali:
Antek Panek 6g , Michał Maron 6g, Stanisław Jenda 5b, Adam Cieślinski 5b, Filip Rogal 5b, Tom Koleśnik 6a, Jan Elas 6a, Dawid Pełka 5f, Kacper Dworski 6e, Dawid Zalewski 5g
Gratulujemy

W dniu 20.01.2023r ( piątek) w SP6 w Ząbkach odbyły się Mistrzostwa Ząbek Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt Młodszych (2010-2012)
Nasza drużyna wywalczyła III miejsce. Brawo!

Szkołę reprezentowali:
Lena Stępniak 5e
Lena Aniszewska 5g
Maja Ośko 5b
Olga Wasiluk 5b
Aleksandra Tatarczuk 5d
Eliza Wiśniewska 5d
Maja Sikorska 5d
Julia Szelech 6g
Pola Masajło 6g
Lena Boruc 6g
Marta Guzowska 6e
Milena Kulita 6c
Emilia Kociuba 5e

Gratulujemy
Nauczyciele WF

W dniu 8.11.2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Ząbek w piłce koszykowej chlopcow i dziewczyn starszych, które odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 6 w Ząbkach.


Dziewczyny zajęly  miejsce III , chłopcy IV

Ogromne gratulacje ❗❗❗

Szkołę reprezentowali :

Drużyna dziewcząt :
Bakalarska Blanka 8e
Bołoziuk Natalia  8d
Korczak Luiza 8h
Kozdrańska Eliza 7d
Majewska Kaja 7d
Małkowski Wiktor
Michaluk Zuzanna 8d
Ośko Anna 8d
Szelech Weronika 8d
Szulc Hanna 8o
Tabak Emine  8o
Toton Julia  8e

Drużyna chłopców :
Frąckiewicz Filip 8h
Gołaszewski Karol 8o
Grodecki Aleksander  8o
Grudzień-Kwiatkowski Wiktor  8f
Kurov Nestor 8o
Lisiecki Filip 8d
Maciszewski Filip 8c
Małkowski Wiktor 8o
Olejniczak Piotr 8d
Piosik Igor 8f
Przepiórka Kacper  8e
Stępniak Oliwier  8f

Wszystkim gratulujemy !!!

Nauczyciele Wf

W dniu wczorajszym ( 26 października 2022r- środa) w SP6 w Ząbkach odbyły się   Mistrzostwa Ząbek Szkół Podstawowych w Minikoszykówkę Dzieci (2010-2012)

Drużyny grały 4x5min.
Nasze drużyny wywalczyły III miejsca

Szkołę reprezentowali:

Drużyna Dzw:
Lena Boruc, Anna Dunajewska, Kociuba Emilia, Masajło Pola, Mozga Julia, Ośko Maja, Paśko Julia, Stępniak Lena, Tatarczuk Aleksandra, Wasiluk Olga, Zawadka Marta

Drużyna Chł:
Dzwonkowski Ignacy, Elas Jan, Janowski Maksymilian, Jenda Stanisław, Knap Krystian, Koleśnik Tom, Maron Michał , Panek Antoni, Rogal Filip

Gratulujemy
Nauczyciele WF

received

W dniu dzisiejszym – 11 października 2022r (wtorek) odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną Starszych Chłopców (2008-2009) ⚽⚽.

Mecze rozegrano na Stadionie w Piasecznie.

Na 6druzyn nasza nasza szkoła po ciężkiej rywalizacji wywalczyła III miejsce.
Brawo!!! 👏💪⚽

Szkołę reprezentowali:
Wiktor Małkowski – 8o
Marcel Klusek – 8h
Karol Gołaszewski – 8o
Patryk Zawadzki -8d
Mariusz Kowalczyk – 8m
Oliwier Stępniak – 8f
Milczarczyk Bartosz -8m
Marczak Hubert -8e
Kacper Przepiórka -8e

Gratulujemy !!!! 😊⚽💪💪💪

Dziękujemy Radzie Rodziców SP3 Ząbki za opłacenie Przewoźnika na wszystkie etapy zawodów💪❤️

Nauczyciele WF



Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Piłkę Nożną Chłopców starszych – 29.09.2022 w Radzyminie

received

W dniu dzisiejszym ( 29września 2022r- czwartek) na Stadionie w Radzyminie odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną Starszych Chłopców (2008-2009) ⚽⚽.

Drużyny grały 2x12min.

SpTłuszcz- SpDuczki 3:3
Sp3Ząbki- SP1 Radzymin 1:0
SpTłuszcz- SP1 Radzymin 0:3
Sp3Ząbki- SpDuczki 0:3
SpTłuszcz- Sp3Ząbki 1:3
SpDuczki- SP1Radzymin 3:3

Klasyfikacja koncowa:
Im — Sp3 Ząbki
IIm- SP Duczki
III – SP1 Radzymin
IV – SP Tłuszcz

Szkołę reprezentowali:
Wiktor Małkowski – 8o
Marcel Klusek – 8h
Karol Gołaszewski – 8o
Patryk Zawadzki -8d
Mariusz Kowalczyk – 8m
Oliwier Stepniak – 8f
Milczarczyk Bartosz -8m
Marczak Hubert -8e
Kacper Przepiórka -8e

Przed nami kolejny etap  w Piasecznie ⚽⚽⚽
Gratulujemy!  Już trzymamy mocno kciuki!!!!

Nauczyciele WF

Rejonowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną- 27.09 w SP3 Ząbki

received

Dnia 27 września 2022r (wtorek) odbyły się w naszej szkole Rejonowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną Starszych Chłopców (2008-2009) ⚽⚽.

Nasza szkoła podczas rywalizacji nie przegrała żadnego z meczy.

Wyniki rozgrywek:

Sp3 Kobyłka- Sp4 Zielonka 3:2

Sp3 Ząbki – Sp4 Zielonka 5:3

Sp3 Ząbki -Sp3 Kobyłka 4:1

Szkołę reprezentowali:

Wiktor Małkowski – 8o

Marcel Klusek – 8h

Karol Golaszewski – 8o

Patryk Zawadzki -8d

Mariusz Kowalczyk – 8m

Oliwier Stepniak – 8f

Milczarczyk Bartosz -8m

Marczak Hubert -8e

Kacper Przepiórka -8e

Dziękujemy Radzie Rodziców SP3 Ząbki za ufundowanie medali.

Przed nami kolejny etap już w czwartek (29.09) w Radzyminie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!

Nauczyciele WF

Rejonowe Biegi Przełajowe

W dniu dzisiejszym 19.09.2022r (poniedziałek) nasza szkoła wzięła udział w Rejonowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w Parku Dębinki w Zielonce.

FB IMG

Pojechali jedni z najszybszych w szkole, w swoich rocznikach
Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę to :
Ośko Maja 5B
Komorowski Rafał 5E
Pala Michał 5F
Pełka Dawid 5F
Węgrzyn Filip 5F
Dworski Kacper 6E
Janowski Maksymilian 6E
Żebrowski Marcin 7A
Grzelak Zofia 8D
Marczak Hubert 8E
Przepiórka Kacper 8E
Toton Julia 8E
Stępniak Oliwier 8F
Małkowski Wiktor 😯
Już środę 21.09 kolejny etap – powiatowy, a do niego awansowało aż 8 naszych uczniów:

  1. Grzelak Zofia 8d
  2. Janowski Maksymilian 6e
  3. Małkowski Wiktor 8o
  4. Marczak Hubert 8e
  5. Pala Michał 5f
  6. Przepiórka Kacper 8e
  7. Stępniak Oliwier 8f
  8. Toton Julia 8e
    Wszystkim serdecznie gratulujmy i życzymy dalszych sukcesów.
    Nauczyciele WF

Dnia 21.09.2022r odbyły się zawody powiatowe w biegach przełajowych w parku Dębinki w Zielonce.

Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów:

1.Pala Michał 5f

2.Janowski Maksymilian 6e

3.Grzelak Zofia 8d

4. Marczak Hubert 8e

5. Przepiórka Kacper 8e

6. Toton Julia 8e

Hubert i Kacper z klasy 8e zakwalifikowali się do etapu międzypowiatowego, który odbędzie się 5 października w Komornicy🙂

Serdecznie gratulujmy i trzymamy kciuki ❗

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną Starszych Chłopców

Dnia 15 września 2022r (czwartek) odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną Starszych Chłopców (2008-2009) ⚽⚽.
Mecze rozegrano na Stadionie Arena Dozbud w Ząbkach.

Nasza szkoła podczas rywalizacji nie przegrała żadnego z 5 meczy.

Szkole reprezentowali:

Wiktor Małkowski – 8o
Marcel Klusek – 8h
Karol Golaszewski – 8o
Patryk Zawadzki -8o
Mariusz Kowalczyk – 8m
Oliwier Stepniak – 8f
Milczarczyk Bartosz -8m
Marczak Hubert -8e
Kacper Przepiórka -8e

Gratulujemy !!!! Przed nami kolejny etap i czas na przygotowania 😊

Nauczyciele WF

Rok szkolny 2021/2022

Konkurs sportowy  „SKOKI NA SKAKANCE”

Konkurs skoków na skakance dobiegł końca. Wzięło w nim udział  50 uczniów  z klas IV-VIII. Każdy uczestnik miał za zdanie wykonać, pod opieką nauczyciela wf,  skoki na skakance – jak najdłużej, płynnie, w miejscu, bez przerwy, stylem dowolnym.  Liczył się najdłuższy czas 🙂

Wszyscy uczniowie biorący udział w naszym konkursie zasługują na wyróżnienie, a najlepszymi okazali się:

Klasy 4
1miejsce – Stępniak Lena –kl.4e             
1 miejsce – Tyrka Jeremiasz – kl. 4d

2 miejsce – Tatarczuk Aleksandra – kl.4d                     
2 miejsce – Kamiński Adam – kl. 4g

3miejsce – Sikorska Maja – kl. 4d
3 miejsce – Kisiel  Damian  – kl. 4d


Klasy 5
1 miejsce – Gajda Paulina  – kl. 5a  
1 miejsce – Elas Jan  – kl. 5a

2 miejsce – Miszta Patrycja  – kl. 5a              
2 miejsce – Koleśnik Tom  – kl. 5a

3 miejsce – Sopliko Kamila– kl. 5a       
3 miejsce – Górski Kacper  – kl. 5a

Klasy 6
1 miejsce – Marzec Amelia – kl. 6d                      
1 miejsce – Jankowski Piotr – kl. 6d

2 miejsce – Zbojna Ola– kl. 6a                                     
2 miejsce – Panasiuk Artem – kl. 6d

3 miejsce – Terlikowska Klara – kl. 6a                
3 miejsce – Yezhov  Matvii  – kl. 6a

Klasy 7
1 miejsce – Jankowska Zuzanna – kl.7m
1 miejsce – Grudzień Wiktor – kl.7f

2 miejsce –Marcinkowska Amelia  – kl.7m        
2 miejsce – Kurov Nestor – kl.7o

3 miejsce – Bołoziuk Natalia – kl.7d           
3 miejsce – Biernat Olek  – kl.7o

Klasy 8
1 miejsce – Bator Karolina – kl.8a             
2 miejsce –Górska Natalia   – kl.8b             
3 miejsce – Bargiełowska Lena– kl.8k     
                    
Wszyscy uczniowie za udział w konkursie otrzymają  cząstkową ocenę  celującą z wychowania fizycznego, a miejsca I-III otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez  Radę Rodziców.

Odbiór nagród u nauczycieli wf 🙂

Nadal zachęcamy do samodzielnego skakania.  Warto ćwiczyć  – dla naszego zdrowia i zabawy🙂

Wszystkim gratulujemy
Nauczyciele WF

Dnia 29.04.2022 odbyły się XXIV Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych w Kamionie – etap wojewódzki 🙂

W zawodach wzięły udział dwie nasze uczennice, Milena Podolak kl. 8k – zajęła miejsce 8 w województwie i Nina Siwiec -kl. 8f, która ukończyła bieg na miejscu 13.
Brawo dziewczyny ❗ 🙂 👏👏👏
Serdecznie gratulujemy ❗

Nauczyciele WF

Dnia 13.05.2022, na Stadionie w Piasecznie, odbyły się Mistrzostwa Między powiatowe Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców Młodszych (2009 i młodsi)

received

Naszą szkole reprezentowali:
1. Elas Jan -5a
2.Gołaszewski Karol -7o
3. Górski Dawid -6a
4. Jenda Stanisław-4b
5. Klusek Marcel -7h
6. Kowalczyk Mariusz – 7m
7. Milczarczyk Bartosz – 7m
8. Lipka Piotr – 6a
9. Małkowski Wiktor- 7o
10. Zawadzki Patryk – 7d

W zawodach brały udział: nasza drużyna,  reprezentacja z Jabłonnej, Radzymina, Tarczyna, Legionowa i Piaseczna.

Nasza drużyna wywalczyła IV miejsce.💪💪💪

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nauczyciele WF

W dniu wczorajszym (09.05.2022r) w Miejskim Centrum Edukacyjno- Rekreacyjnym w Markach, odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Koszykówce 3×3 Chłopców Starszych (2007-2008)

received

Naszą szkole reprezentowali:
1. Pakos  Michał-8i
2.Kmiecik Bartosz- 8a
3. Iwanowski Jakub- 8a
4. Halas Kamil- 8i

W zawodach wzięło udział 7szkól. Nasza drużyna zajęła III miejsce.💪💪💪

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nauczyciele WF

W dniu dzisiejszym, na Stadionie Huragan w Wołominie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców Młodszych (2009 i młodsi)

Naszą szkole reprezentowali:
1. Elas Jan -5a
2.Gołaszewski Karol -7o
3. Górski Dawid -6a
4. Jenda Stanisław-4b
5. Klusek Marcel -7h
6. Kowalczyk Mariusz – 7m
7. Milczarczyk Bartosz – 7m
8. Lipka Piotr – 6a
9. Małkowski Wiktor- 7o
10. Zawadzki Patryk – 7d

Pokonując drużynę z Wołomina 2:0, i drużynę z Tłuszcza  4:0, a przegrywajac z drużyną z Radzyminem 0:1 nasza drużyna zajęła II miejsce. 

Awansowaliśmy do kolejnego etapu, który odbędzie się w maju, w Piasecznie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele WF

W dniu dzisiejszym (22.04.2022) w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców Młodszych

Naszą szkołę reprezentowali:
1. Elas Jan -5a
2. Gołaszewski Karol -7o
3. Górski Dawid -6a
4. Jenda Stanisław-4b
5. Klusek Marcel -7h
6. Kowalczyk Mariusz – 7m
7. Milczarczyk Bartosz – 7m
8. Lipka Piotr – 6a
9. Małkowski Wiktor- 7o
10. Zawadzki Patryk – 7d

Nasza drużyna zwyciężyła i zajęła I miejsce.

Sp3 Ząbki – SP3 Kobyłka – 6:3 

Sp3 Ząbki – Sp4 Zielonka – 4:1

Awansowaliśmy do kolejnego etapu – powiatowego, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w Wołominie 

Dziękujemy Radzie Rodziców SP3 Ząbki za ufundowanie nagród.

Wszystkim drużynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele WF

W dniu dzisiejszym (06.04.2022) w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Miasta Ząbki Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców Młodszych

Naszą szkołe reprezentowali:
1. Elas Jan -5a
2. Gołaszewski Karol -7o
3. Górski Dawid -6a
4. Jenda Stanisław-4b
5. Klusek Marcel -7h
6. Kowalczyk Mariusz – 7m
7. Milczarczyk Bartosz – 7m
8. Lipka Piotr – 6a
9. Małkowski Wiktor- 7o
10. Zawadzki Patryk – 7d

Nasza drużyna zwyciężyła i zajęła I miejsce.

Awansowaliśmy do kolejnego etapu – rejonowego, który odbędzie się pod koniec kwietnia w naszej szkole.

Wszystkim drużynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele WF

Zapraszamy wszystkich miłośników skakanki klas 4-8 do wzięcia udziału w konkursie sportowym „SKOKI NA SKAKANCE”.

skakanka

Jeżeli lubisz skakać na skakance to konkurs właśnie dla Ciebie. Zgłoś się do nauczyciela wychowania fizycznego. Skacz na skakance jak najdłużej, płynnie, w miejscu, bez przerwy, stylem dowolnym. 
Dal najlepszych czekają nagrody 🙂

Podział na kategorie:
1. Klasy 4 chłopcy i dziewczęta
2. Klasy 5 chłopcy i dziewczęta
3. Klasy 6 chłopcy i dziewczęta
4. Klasy 7 chłopcy i dziewczęta
5. Klasy 8 chłopcy i dziewczęta

Termin zgłaszania – 28.03 – 01.04.2022r.
Termin ogłoszenia zwycięzców – 13.04.2022r.

Zapraszamy do udziału w konkursie.. Więcej informacji u nauczycieli WF

Życzymy dobrej zabawy. 🙂

Mistrzostwa Miasta Ząbki w Siatkówce Chłopców i Dziewcząt Starszych

Dnia 02.03.2022r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Ząbki w Siatkówce Chłopców i Dziewcząt Starszych (2007-2008).
Reprezentacja Chłopców zajęła III miejsce, Dziewczęta zajęły II miejsce.

Reprezentacja Chłopców:
Błaszczak Kordian 8f, 
Hałas Kamil 8i, 
Iwanowski Jakub 8a, 
Janczewski Krystian 8a, 
Kmiecik Bartosz 8a, 
Maciąg Jakub 8a, 
Pakos Michał 8i, 
Przepiórka Kacper 7e, 
Stępniak Oliwier 7f, 
Wilczyński Patryk 8a,
Zalewski Jakub 8f, 
Zbroch Jan 8k.

Reprezentacja Dziewcząt:
Siwiec Nina 8f, 
Kwiatkowska Kinga 8a, 
Górska Natalia 8b, 
Czaja Aleksandra 8b, 
Szewczak Oliwia 8f, 
Wiśniewska Julia 8f,  
Pędzich Magdalena 8k, 
Polak Lena 8f,
Piotrowska Aleksandra 8k.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

1 Marca – „Bieg Tropem Wilczym. Dzień Żołnierzy Wyklętych”- symbolicznie podczas lekcji wf w naszej szkole.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

bieg marca

Zachęcamy uczniów i nauczycieli do udziału w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym. Wydarzenie jest organizowane w ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

Bieg jest formą włączenia społeczności szkolnych w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz propozycją kreatywnych i twórczych działań upamiętniających. 

Zapisy do 26.01.2022r. u nauczycieli wychowania fizycznego.  

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

Koszykówka Dziewcząt Starszych

W dniu 29.10.2021 odbyły się Mistrzostwa Ząbek w koszykówce Dziewcząt Starszych.
Nasza reprezentacja wywalczyła II miejsce🏀

Szkołe reprezentowaly:
Franczuk Ola 8i,
Kowalczyk iga 8b,
Kuropatwa Wiktoria 8i,
Marzec Oliwia 8f,
Mielcarz Maja 8f,
Pełka Oliwia 8b,
Pędzich Magdalena 8k,
Piotrowska Ola 8k,
Polak Lena 8f,
Siwiec Nina 8f,
Sułkowska Antonina 8i,
Szewczak Oliwia 8f,
Wajs Julia 8i,
Wyrwał Julia 8e,
Zielińska Julia 8e.

Gratulujemy 🙂

Turnieje Brazylijskie jiu-jitsu

W jesiennym sezonie startowym, nasza uczennica klasy 6d,  Eliza Kozdrańska, wzięła udział w turniejach Brazylijskiego jiu-jitsu:

– TAGA Copa Poland International Tournament BJJ GI & NO GI – startując w formule Gi i No gi zdobywając dwa złote medale

– XII Turniej No GI Fight Grappler Cup – start w formule No gi, złoty medal

– XVII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu 2021 (oficjalny turniej Polskiego Związku Ju-jitsu) – start w formule Gi, złoty medal

– III PUCHAR ORŁA BJJ NO GI dla dzieci i młodzieży – start w formule No gi w dywizji męskiej, złoty medal

– IV Mistrzostwa Polski GI & NO GI w bjj dla dzieci i młodzieży – start w formule Gi oraz No gi, dwa złote medale i dwa pasy mistrzowskie

– Gwiazdkowy Turniej w BJJ GI & NO GI dla dzieci i młodzieży – start w formule Gi oraz No gi, dwa złote medale

Eliza pozostaje niepokonana od 22 turniejowych walk. BRAWO 🙂

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Mistrzostwa Ząbek w koszykówce

W dnia 4 listopada 2021r., odbyły się Mistrzostwa Ząbek w koszykówce chłopców starszych.
Drużyny grały 4x7min. 
Nasza reprezentacja wywalczyła III miejsce.

received

Szkołe reprezentowali:
Bednarczyk Maciej 8b,
Hałas Kamil 8i
Iwanowski Jakub 8a,
Maciąg Jakub 8a,
Pakos Michał Bogdan 8i,
Pawelczyk Wiktor 8e,
Przepiórka Kacper 7e, Rybak Dawid 8e,
Wilczyński Patryk 8a

received

Gratulujemy!
Nauczyciele WF

Mistrzostwa Ząbek w mini koszykówce Dzieci – 25.10.2021

W dniu 25.10.2021r. odbyły się Mistrzostwa Ząbek w mini koszykówce dziewcząt i chłopców młodszych. Drużyna dziewczynek przegrała walke o I miejsce tylko 1pkt. Po ciężkiej rywalizacji nasze drużyny wywalczyły II miejsca 🙂.

Szkołę reprezentowali:
Bołoziuk Natalia 7d,
Frąckiewicz Filip 7h,
Jankowska Zuzia 7m,
Kaja Szymon 7c,
Kowalczyk Mariusz 7m,
Kozdrańska Eliza 6d,
Krzyśpiak Julia 7h,
Lisiecki Filip 7d,
Maciszewski Filip 7c,
Marcinkowska Amelka 7m,
Mazurkiewicz Mateusz 7m,
Turbacz Magda 6d,
Milczarczyk Bartosz 7m,
Olejniczak Piotr 7d,
Ośko Anna 7d,
Sachanowicz Antoni 7c,
Sikorska Maja 6a,
Wiśniewska Zosia 6d,
Zawadzki Patryk 7d,
Zboina Ola 6a

Wszystkim Gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów🙂

Między powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w Komornicy – 06.10.2021

W dniu 6 października 2021r., odbyły się Mistrzostwa Między powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Komornicy. 
Uczennice które reprezentowały naszą szkole to – Majewska Kaja -6d, Siwiec Nina- 8f, Podolak Milena- 8k. 
Do kolejnego etapu, a będą to Mistrzostwa Mazowsza przechodzi Siwiec Nina i Podolak Milena.
Wielkie gratulacje i trzymamy kciuki w kolejny etapie 🙂👏👏

Nauczyciele WF

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Parku Dębinki w Zielonce

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 28 września 3021r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Parku Dębinki w Zielonce.

Reprezentacja naszej szkoły z klas 4-8 to:Bator Karolina – 8aDworski Kacper – 5e
Dzwonkowski Ignacy – 4d
Jenda Stanisław – 4bKołoczek Milena Anna – 8a
Kozdrańska Eliza – 6d
Majewska Kaja – 6dPodolak Milena – 8kSiwiec Nina Marcelina – 8f
Stępniak Lena – 4e
Stępniak Oliwier – 7fSzatkowski Maciej – 7o
Szewczak Oliwia – 8f
Toton Julia – 7e

Podolak Milena, Siwiec Nina, Kaja Majewska, to Uczennice, które przechodzą do dalszego etapu.Brawo dla całej szkolnej reprezentacji 👏👏👏

Nauczyciele WF

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej chłopców

W dniu 22 września 2021r., reprezentacja chłopców z naszej szkoły zmierzyła się z Uczniami innych ząbkowskich szkół podczas Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej chłopców, które odbyły się na stadionie Dozbud Arena Ząbki 🙂.

FB IMG

Szkole reprezentowali: Gładyś Dawid 7e, Gołaszewski Karol 7o, Jóźwiak Łukasz 8i,Klusek Marcel 7h,Małkowski Wiktor 7o,Marczak Hubert 7e,Przepiórka Kacper 7e,Szatkowski Maciej 7o,Wilczyński Patryk 8a, Zalewski Jakub 8f,Zbroch Jan 8k.
Niestety przegraliśmy i nie zakwalifikowaliśmy się do dalszego etapu.
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nauczyciele WF

XVII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu
Nasza uczennica -Eliza Kozdrańska z klasy 6d, wzięła udział w XVII Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu,  organizowanych przez Polski Związek Ju Jitsu. To najbardziej prestiżowa impreza w kraju, trwa 3 dni, 15-17 października w Warszawie. W tym roku startowało ponad 1700 zawodników. 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1.jpg

W półfinale i finale Eliza poddała rywalki zdobywając złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski.

Link do finałowego poddania (IG organizatora)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 2.jpg

Rok szkolny 2020/2021

Zapraszamy wszystkich miłośników skakanki klas 4-8 do wzięcia udziału w konkursie sportowym „SKOKI NA SKAKANCE”.

Nagraj filmik, na którym skaczesz na skakance jak najdłużej, płynnie, w miejscu, bez przerwy, stylem dowolnym.
Filmik wyślij do swojego nauczyciela wychowania fizycznego.

Podział na kategorie:
1. Klasy 4 chłopcy i dziewczęta
2. Klasy 5 chłopcy i dziewczęta
3. Klasy 6 chłopcy i dziewczęta
4. Klasy 7 chłopcy i dziewczęta
5. Klasy 8 chłopcy i dziewczęta

Termin przesyłania – 03.03.2021r.
Termin ogłoszenia zwycięzców – 12.03.2021r.

Zapraszamy do udziału w konkursie.
Więcej informacji u nauczycieli wf.

Organizatorzy:
Nauczyciele Wychowania Fizycznego

W ostatni weekend (tj. 13-14.02.2021r.)  odbyło się podsumowanie zakończonego całorocznego cyklu Warszawskiej Ligii Biegowej AWF.  
Nasza uczennica  Lena Duraj, z klasy 4f,  zajęła 1 miejsce w cyklu, w biegu na 800 metrów, zwyciężając we wszystkich startach. 

L awf

Rok szkolny 2019/2020

W nowo rozpoczętej edycji Warszawskiej Ligii Biegowej –  Lenka zdobyła 1 miejsce w biegu na 600 metrów, z rekordem życiowym, który jest najlepszym czasem w Polsce wśród dziewcząt z rocznika 2010 – 1:52:96.  
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ZAPOWIEDŹ ZAWODÓW – PO RAZ PIERWSZY W POLSCE.

1.REGULAMIN ZAWODÓW_Hoveboard

2. ZGŁOSZENIE_Hoverboard

Mirosław Urbaczewski

Sukces Wiktorii w Pucharze Europy World Kyokushin Budokai

 
W sobotę 23 listopada 2019r. na hali MOSiR w Dębicy przy ul. Sportowej 26, odbył się Turniej Pucharu Europy  organizacji World Kyokushin Budokai na który powołani zostali Wiktoria Kornacka 4 KYU Kumite +50kg i Mateusz Kornacki 4 KYU Kumite +60 kg uczniowie VIIf  z KSW Kyoukushin Sensei Marcina Sieradzkiego. Do walk turniejowych zgłoszonych zostało 625 zawodników z 21 Państw takich jak.: Białoruś, Czechy, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Iran, Kazachstan, Łotwa, Mongolia, Niemcy, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Turkmenistan, Tunezja, Turcja, Ukraina, Węgry i Polska. Mistrzostwa zostały objęte Honorowym Patronatem m.in przez Ambasadę Japonii w Polsce. Walcząc w wielu zaciętych pojedynkach z doświadczonymi zawodniczkami z Łotwy, Iranu oraz Polski Wiktoria zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal Pucharu Europy World Kyokushin Budokai. Niewiele do medalu zabrakło Mateuszowi Kornackiemu który bardzo dobrze walczył z mocnymi i doświadczonymi zawodnikami z zagranicy m.in z Gruzji i Ukrainy. Jeszcze w tym roku naszych karateków czekają ciężkie pojedynki na turnieju Pucharu Polski który odbędzie się 14.12.2019 roku we Włocławku.
 
A i W. Kornaccy

VI Turniej O Puchar Burmistrza Białołęki Dla Początkujących

Uczniowski Klub Sportowy „SameJudo” ma zaszczyt poinformować, że 10-11-2019 roku odbył się VI Turniej O Puchar Burmistrza Białołęki Dla Początkujących, w  których wzięli udział nasi zawodnicy.

Wśród naszych reprezentantów doskonale spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 Ząbkach, uzyskując następujące rezultaty:

·        Bancarzewski Filip – 7 miejsce

 


Sukces Wiktorii i Mateusza Kornackich w Karate Kyokushin.

26 października na hali GOSiR w Wilkowicach odbyła się największa impreza karate kontaktowego na Podbeskidziu czyli V Międzynarodowe Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin. W zawodach wzięli udział Wiktoria i Mateusz Kornaccy z VIIf SP3 w Ząbkach z Klubu KSW Kyoukushin  Sensei Marcina Sieradzkiego. 
Na turniej zostały zaproszone wszystkie kluby kyokushin, bez względu na przynależność do organizacji. Walki rozgrywane były na 3 matach, ustanowiono aż 30 kategorii wagowych dla chłopców oraz 22 kategorie dla dziewcząt.
Wiktoria walczyła w kategorii Kumite +50 i po wielu zaciętych pojedynkach, niektóre z dogrywkami, nie ustępując swoim rywalkom, wywalczyła złoto zajmując pierwsze miejsce na podium.
Mateusz walczył w kategorii Kumite +60, i także stoczył wiele ciężkich walk z dogrywkami.
Wygrywając także wszystkie swoje pojedynki wywalczył złoto i zajął pierwsze miejsce na podium. Mamy tym samym dwoje złotych medalistów V Międzynarodowego Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin 2019 roku.

Sukces Wiktorii i Mateusza na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Karate Kyokushin

28.09.2019 r. na warszawskiej Ochocie odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin.
W zawodach wzięło udział ok. 480 zawodników z 29 mazowieckich klubów Okręgowego Związku Karate.
W olimpiadzie tej wzięli udział Wiktoria i Mateusz Kornaccy z VII f SP 3 z Ząbkach z klubu KSW Kyoukushin Sensei Marcina Sieradzkiego. Wiktoria walczyła w kategorii Kumite +50 i po wielu zaciętych pojedynkach z dogrywkami wywalczyła srebro zajmując drugie miejsce na podium. Mateusz walczył w kategorii Kumite +55, i stoczył wiele ciężkich pojedynków z dogrywkami, każda po dodatkowe 2 minuty walki. Wygrywając wszystkie swoje pojedynki wywalczył złoto i zajął pierwsze miejsce na podium .

Wiktoria i Mateusz Kronaccy na podium
w Olimpiadzie Młodzieży Karate Kyokushin
 
zdjęcie
 
zdjęcie
 
zdjęcie
 
8.09.2019 r. na warszawskiej Ochocie odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin.
W zawodach wzięło udział ok. 480 zawodników z 29 mazowieckich klubów Okręgowego Związku Karate.
W olimpiadzie tej wzięli udział Wiktoria i Mateusz Kornaccy z VIIf SP3 z Ząbkach z klubu KSW Kyoukushin Sensei Marcina Sieradzkiego. Wiktoria walczyła w kategorii Kumite +50 i po wielu zaciętych pojedynkach z dogrywkami wywalczyła srebro zajmując drugie miejsce na podium. Mateusz walczył w kategorii Kumite +55, i stoczył wiele ciężkich pojedynków z dogrywkami, każda po dodatkowe 2 minuty walki. Wygrywając wszystkie swoje pojedynki wywalczył złoto i zajął pierwsze miejsce na podium .

Olaf Stachorowski – Mistrzem Polski w Boksie Młodzików

zdjęcie

W dniach 16-21.09 odbyły się w Łomży Mistrzostwa Polski w Boksie Młodzików.

Uczeń naszej szkoły, Olaf Stachorowski odniósł tam ogromny sukces. Został Mistrzem Polski Młodzików w boksie w wadze do 68 kg.

Gratulacje!


Rok szkolny 2016/2017

______________________________________________

Czwórbój Lekkoatletyczny Chłopców i Dziewcząt – 10.05.2018r./15.05.2018r

W dniu 10.05.2018r i 15.05.2018r., odbyły się zawody w Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców i Dziewcząt. Drużyny rywalizowały w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: biegu na 60 metrów, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal oraz dziewczęta w biegu na 600 metrów, chłopcy w biegu na 1000 metrów.

Naszą szkołę reprezentowali:

  1. Turuk Hubert – 6d
  2. Wielądek Marcin – 5e
  3. Szatanowski Jakub – 5e
  4. Kwiecień Jan – 5c
  5. Krasuski Szymon – 6d
  6. Skrzypczak Jakub – 6c
  7. Kucharski Filip – 5b
  8. Tabaka Julia – 5d
  9. Suska Pola – 5c
  10. Kurzyńska Weronika – 5c
  11. Szatkowska Helena – 5a
  12. Zielińska Ola – 5d
  13. Zientak Amelia – 5b

Nasza reprezentacja chłopców zajęła IV miejsce a drużyna Dziewcząt VI miejsce.
Gratulujemy.

___________________________________________________________________________

Mistrzostwa Międzypowiatowe w Piłce Nożnej – 07.05.2018 Piaseczno

Dnia  07.05.2018r ( poniedziałek ) odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe w Piasecznie w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. Organizatorem zawodów był GOSIR w Piasecznie.

Naszą szkołę reprezentowały:

  1. Szatkowska Helena 5a
  2. Komar Karolina 5c
  3. Suska Pola 5c
  4. Abramczyk Oliwia 5d
  5. Tabaka Julia 5d
  6. Śliwka Marta 5f
  7. Sobota Zofia 6a
  8. Błażkowska Zuzia 6b
  9. Toton Amelia 6a
  10. Bloch  Zofia 7e
  11. Błaszczak Zuzia 6c
  12. Ryzińska Natalia 6d
Nasze dziewczęta zajęły I miejsce i awansowały. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych bramek.

__________________________________________________________________________

Zawody pływackie The winners of MCS 2018r

22 kwietnia 2018r., na pływalni MCS Ząbki odbyły się zawody pływackie The winners of MCS 2018r. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

http://www.mcszabki.pl/index.php/aktualnosci/informacje/522-fotorelacja-z-zawodow-plywackich-the-winners-of-mcs-2018

__________________________________________________________________________

Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt – 24.04.2018

W dniu 24.04.2018r ( wtorek ) odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w piłce nożnej dziewcząt. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkach.

Naszą szkołę reprezentowały:

  1. Szatkowska Helena 5a
  2. Komar Karolina 5c
  3. Suska Pola 5c
  4. Abramczyk Oliwia 5d
  5. Tabaka Julia 5d
  6. Śliwka Marta 5f
  7. Sobota Zofia 6a
  8. Błażkowska Zuzia 6b
  9. Toton Amelia 6a
  10. Bloch  Zofia 7e
  11. Błaszczak Zuzia 6c
  12. Ryzińska Natalia 6d

Nasze dziewczęta zajęły I miejsce i awansowały dalej. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych bramek.

____________________________________________________________________________

Mistrzostwa Ząbek – „Dwa ognie” – 12.04.2018

W dniu 12 kwietnia 2018r., odbyły sie Mistrzostwa Ząbek w „Dwa ognie” chłopców i dziewcząt Szkół Podstawowych. Rozgrywki odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach.

Nasze drużyny reprezentowali:

  1. Adamski Franek
  2. Ślusarczyk Karol
  3. Zalewski Jakub
  4. Kacprzak Szymon
  5. Grabowski Arkadiusz
  6. Iwanowski Jakub
  7. Florczuk Kornel
  8. Przepiórka Kacper
  9. Janczewski Krystian
  10. Stefański Marcel
  11. Hałas Kamil
  12. Kmiecik Bartek

  13. Pędzich Magda
  14. Piotrowska Ola
  15. Golon Zuzia
  16. Mikołajczyk Ola
  17. Hordienko Maria
  18. Zaręba Łucja
  19. Więczkowska Dagmara
  20. Bakalarska Blanka
  21. Rachoń Knga
  22. TomczykGabrysia
  23. Tomyślak Natalia
 
Oj… działo się! Poziom gry był bardzo wysoki, drużyny – świetnie przygotowane.
Po bardzo ciężkiej rywalizacji drużyna chłopców, przegrywając jednym punktem ,wywalczyła II miejsce a drużyna dziewcząt  III miejsce.Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie 🙂 

___________________________________________________________________________

Zawody Piłki nożnej chłopców i dziewcząt 2018

W dniach 09.04.2018r (poniedziałek) i 10.04.2018r,(wtorek), odbyły się zawody piłki nożnej chłopców i dziewczyn Szkół Podstawowych w Ząbkach.
organizatorem zawodów była

Naszą szkołę reprezentowali 😊

Drużyna dziewcząt:

  1. Szatanowska Helena – 5a
  2. Brzezińska Wiktoria – 5c
  3. Komar Karolina – 5c
  4. Suska Pola – 5c
  5. Abramczyk Oliwia – 5d
  6. Tabaka Julia – 5d
  7. Śliwka Marta – 5f
  8. Sobota Zofia – 6a
  9. Błażkowska Zuzanna – 6b
  10. Wójcik Weronika – 5f

Drużyna chłopców:

1. Kowal Igor – 5c
2. Szatanowski Jakub – 5e
3. Plichta Jan – 5f
4. Stasiak Damian – 6b
5. Ciok Filip – 7e
6. Wilkowski Max – 7e
7. Żak Kamil – 5f

Po ciężkiej rywalizacji drużyny zajęłyChłopcy IV miejsce a Dziewczęta I miejsce. Tym samym awansowały do kolejnego etapu który już w najbliższy wtorek (17.04.2018). Życzymy dużo bramek 😊

___________________________________________________________________________

Powiatowe Zawody Pływacki – 23.03.2018r.

W dniu 23.03.2018r.,. na pływalni Miejskiego Centrum Sportu w Ząbkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych i Gimnazjów w sztafetach pływackich oraz wyścigach indywidualnych, organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wołominie. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki.
Naszą szkołę w wyścigach indywidualnych reprezentowali:

  1. Bobiński Filip – 4a
  2. Gomez Tristan – 4a
  3. Majewski Jakub – 4i
  4. Karłowicz Malwina – 5d
  5. Tabaka Julia – 5d
  6. Zielińska Aleksandra – 5d
  7. Polak Maja – 6b
  8. Kacprzyk Zofia – 6c
  9. Zdunek Marianna – 6c
  10. Czapla Michał – 6d
  11. Dziuba Kacper -6d
  12. Paczkowska Agata – 7f

Wszystkich gratulujemy i życzymy w kolejnych zawodach dużych fal  😊

_________________________________________________________________________

Zawody – Piłka Ręczna – 05.03.2018

Dnia 05.03.2018r, odbyły się Mistrzostwa Rejonowe z Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych. Zawody odbyły się w SP2 w Zielonce. 
Naszą Szkołę reprezentowali:

1. Komar Karolina – 5c
2. Suska Pola – 5c
3. Tabaka Julia – 5d
4. Kmuk Inetta – 5f
5. Śliwka Marta – 5f
6. Błażkowska Zuzanna – 6b
7. Błaszczyk Julia – 6c
8. Bloch Zofia – 7e
9. Małachowska Sandra – 7f
10. Ręgiel Nikola – 7f
11. Wnuk MAja – 7f

Dziewczęta po trudnej rywalizacji zdobyły II miejsce. 
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

__________________________________________________________________________

Zawody – Tenis stołowy

15 lutego 2018 w Kobyłce rozgrywane były Mistrzostwa Rejonu w Tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowała tylko drużyna chłopców:

Dąbrowski Igor – 5d, Kucharski Filip – 5b, Stefański Marcel- 5b, Szatanowski- 5e. Drużyna zajęła VI miejsce.

Wszystkim gratulujemy. Uśmiech

___________________________________________________________________________

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju 21 i 23.11.2017r w Zielonce

W dniu 21 listopada 2017r. odbyły  się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju w  Zielonce. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zielonce. Po trudnej rywalizacji ,nasze drużyny zajęły V miejsce. 
 
Reprezentacja   Dziewcząt SP3 Ząbki:
  1. Szatkowska Helena     5a
  2. Brzezik Dominika         5c
  3. Kurzyńska Weronika    5c
  4. Milik Natalia                  5c
  5. Suska Pola                      5c
  6. Tabaka Julia                    5d
  7. Sobota Zofia                   6a

Reprezentacja Chłopców  SP3:

  1. Czajkowski Jakub 6a
  2. Jusiński Mateusz 6a
  3. Kaproń Kacper 6a
  4. Zubkowicz Nikodem 6a
  5. Duda Michał 6b
  6. Niemira Kamil 6b
  7. Ciok Filip 7e
  8. Żak Kamil 7f

Wszystkim  gratulujemy!!! 😊

___________________________________________________________________________

W dniach 26 i 27 pażdziernika 2017r, odbyły się Mistrzostwa Miasta Ząbki w mini koszykówce dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ząbkach. Nasze dziewczęta sumiennie przykładały się do gry, co zaowocowało zajęciem 2 miejsca. Drużyna chłopców po trudnej rywalizacji zajęli 3miejsce.

Drużyna dziewcząt:

    1. Kurzyńska Weronika  5c

    2. Piotrkowicz Aleksandra 5d

    3. Tabaka Julia 5d

    4. Śliwka Marta  5f

    5. Sobota Zofia  6a

    6. Błażkowska Zuzanna 6b

    7. Polak Maja  6b

    8. Błaszczyk Julia  6c

    9. Gombarczyk Karolina 6d

    10. Kowalczyk Julia 6d

    11. Bloch Zofia  7e

    12. Ręgiel Nikola 7f

    13. Staniaszek Oliwia 7f

    14. Wnuk Maja 7f

Drużyna chłopców:

    1.  Kwiecień Jan   5c
    2. Skrzypczak Jakub 6c
    3. Kaproń Kacper  6c
    4. Herman Kacper 6c
    5. Krasuski Szymon 6d
    6. Czapla Michał 6d
    7. Turuk Hubert 6d
    8. Ciok Filip 7e
    9. Górski Justyn 7e
    10. Wilkowski Maks 7e
    11. Żak Kamil 7f
    12. Duda MIchał 6b
    13. Niemira Kamil 6b
    14. Romanek Adrian 7e

Wszystkim gratulujemy !!!

___________________________________________________________________________

Zawody – Unihokej 21 i 23 listopada 2017r. w Zielonce

W dniu 21 listopada 2017r (dziewczyny) i 23 listopada 2017r (chłopcy), odbędą się zawody sportowe w Unihokeju w Zielonce. Zbiórka w poszczególne dni o godz. 8.00 przy pokoju Trenerów.

OBOWIĄZKOWO  uczniowie zabierają strój sportowy, wodę , coś do jedzenia i legitymację szkolną!!!!

Reprezentacja Dziewcząt SP3:

  1. Szatkowska Helena 5a
  2. Wolniewicz Paulina 5a
  3. Brzezik Dominika 5c
  4. Kurzyńska Weronika 5c
  5. Milik Natalia 5c
  6. Suska Pola 5c
  7. Piotrkowicz Aleksandra 5d
  8. Tabaka Julia 5d
  9. Sobota Zofia 6a
  10. Błażkowska Zuzanna 6b
  11. Bloch Zofia 7e

Reprezentacja Chłopców SP3:

  1. Zubek Sebastian 5d
  2. Czajkowski Jakub 6a
  3. Herman Kacper 6a
  4. Jusiński Mateusz 6a
  5. Kaproń Kacper 6a
  6. Skoczek Maksymilian 6a
  7. Zubkowicz Nikodem 6a
  8. Duda Michał 6b
  9. Niemira Kamil 6b
  10. Skrzypczak Jakub 6c
  11. Ciok Filip 7e
  12. Żak Kamil 7f
 

___________________________________________________________________________

Międzypowiatowe Mistrzostwa – Biegi Przełajowe – Pomiechówek

Wrzesień i październik to miesiące zarezerwowane na wszelkie rywalizacje sportowe spod znaku biegów. 😊

Także i w tym roku uczniowie Naszej Szkoły podjęli rywalizacje i stanęli do walki o najwyższe laury. Dnia 3 października 2017 roku odbyły się Międzypowiatowe Biegi Przełajowe w Pomiechówku.

Naszą Szkołę reprezentowali :

  1. Tabaka Julia – kl. 5d
  2. Szatanowski Jakub – kl.5e
  3. Rachoń Julia – kl. 7bUczniowie pobiegli bardzo dobrze i awansowali do Finału Województwa Mazowieckiego, który odbędzie się wiosną 2018 roku.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałowym starcie.

___________________________________________________________________________

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych Huragan

W dniu  28.09.2017r., odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wołomin -Biegi Przełajowe – na Stadionie Huragan w Wołominie.
Po trudniej rywalizacji nasi uczniowie zakwalifikowali się do kolejnego etapu Mistrzostw Międzypowiatowych w Pomiechówku, które odbędą się 03.10.2017 (wtorek).

Do kolejnego etapu przechodzą:

  1. Piotrowicz Ola – 5d – 12 miejsce
  2. Tabaka Julia – 5d – 9miejsce
  3. Szatanowski Jakub – 5e – 9miejsce
  4. Rachoń Julia – 7b – 7miejsce.
 
Wszystkim gratulujemy!!!! Życzymy sukcesów i dobrej pogody w kolejnym etapie . 😊

___________________________________________________________________________

Zawody sportowe w Piłkę Nożna dziewcząt 26.09.2017 r.

W dniu 26 września 2017r., odbędą się zawody sportowe w Piłkę Nożna dziewcząt w SP2 Ząbki, ul. Batorego 37.

Zbiórka w tym dniu o godz. 08.00 przy pokoju Trenerów.

Reprezentacja SP3:

  1. Julia Drężek  7A
  2. Nowicka Ola  7A
  3. Rosa Julia  7C
  4. Todorska Milena  7C
  5. Wójcik Weronika  7F
  6. Pieniążek Julia  7A
  7. Rachoń Julia  7A
  8. Borowiecka Zuzia  7A
  9. Dymecka Maja  7C

___________________________________________________________________________

Wyniki biegów przełajowych z dnia 19.09.2017 r.

W DNIU 19.09.2017r., W PARKU MIEJSKIM W ZĄBKACH, ODBYŁY SIĘ REJONOWE BIEGI PRZEŁAJOWE.
Uczniowie po trudnej rywalizacji zakwalifikowali się do Mistrzostw Powiatu Wołomińskiego, które odbędą się w dniu 28 września 2017r. (czwartek).

1. Kondej Alan 4G  –  miejsce 8

2. Kowal Igor    5C – miejsce 15

3. Szatanowski Jakub  5E  – miejsce 10

4.Plichta Jan  5F – miejsce 12

5. Kurzyńska Weronika 5C  – miejsce 14

6. Piotrowicz Ola 5D   – miejsce 5

7. Tabaka Julia  5D  – miejsce 7

8. Szatkowska Helena 5A  – miejsce 11

9. Polak Maja  6B – miejsce 13

10. Rachoń Julia  7B  – miejsce 7

11. Wołkiewicz Julia 7A – miejsce 8

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 😊

_________________________________________________________________________

Zawody sportowe w Piłkę Nożną w Ząbkach 21.09.2017 r.

W dniu 21 września 2017 (czwartek) od godz 09.00 odbędą się w Ząbkach zawody sportowe w Piłkę Nożną.
Zbiórka o godz. 08.00  przy pokoju Trenerów .
OBOWIĄZKOWO  uczniowie zabierają strój sportowy, wodę , coś do jedzenia i legitymację szkolną!!!!

Reprezentacja SP3:

1. Kalenko Bartosz      7B

2. Gąsiorowski Mateusz   7B

3. Cikacz Kacper      7B

4. Brzeziński Marcin      7B

5. Wolniewicz Jakub     7C

6. Stelmasik Kamil      7B

7. Borkowski Jan     7D

8. Równy Maciej    7D

9. Sotomski Jakub   7D

10. Chirzyński Aleksander 7D

Życzymy dobrych strzałów. 😊

__________________________________________________________________________

REJONOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 19.09.2017r.

W DNIU 19.09.2017r., W PARKU MIEJSKIM W ZĄBKACH, ODBĘDĄ SIĘ REJONOWE BIEGI PRZEŁAJOWE.
ZBIÓRKA PRZY POKOJU TRENERÓW O GODZ. 09.30. ZAWODY W PARKU MIEJSKIM W ZĄBKACH.
PRZEWIDYWANY POWRÓT OK GODZ. 14.00.

OPIEKUNOWIE: JAROSŁAW DOBROWOLSKI, BARTŁOMIEJ SALAK

Reprezentacja SP3 do Rejonowych Biegów Przełajowych w dniu 19.09.2017r., w Parku Miejskim w Ząbkach.

CHŁOPCY :                          DZIEWCZYNY:

1. Kondej Alan 4G                   1. Wałachowska Irena 4i

2. Nowak Kacper 4H              2. Hojniak Maja 4L

3. Danieluk Filip 4B               3. Komar Karolina 5C

4. Ryziński Piotr 4L               4. Kurzyńska Weronika 5C

5. Kmiecik Bartek 4A             5. Piotrowicz Ola 5D

6. Kowal Igor 5C                     6. Tabaka Julia 5D

7. Szatanowski Kuba 5E        7. Szatkowska Helena 5A

8. Kędziora Bartosz 5A          8. Wolniewicz Paulina 5A

9. Kwiecień Jakub 5C             9. Toton Amelia 6A

10. Jan Plichta 5F                    10. Budka Maria 6C

11. Jusiński Mateusz 6A         11. Bloch Zosia 7E

12. Denkiewicz Benek 5F       12. Gombarczyk Karolina 6D

13. Polubiec Miłosz 5F            13. Gierlich Inga 6D

14. Cielicki Piotr 5E                 14. Zarzycka Julia 6B

15. Wielądek Marcin 5E         15. Roman Wiktoria 6B

16. Szkrzypczak Jakub 6C      16. Wołkiewicz Julia 7A

17. Rosiński Arek 6C               17. Drężek Julia 7A

18. Kordyasz Antoni 6B          18. Bartołd Kasia 7C

19. Herman Kacper 6A            19. Ciecierska Asia 7C

20. Wolniewicz Jakub 7C        20. Polak Maja 6B

21. Małkowski Rafał 7C           21. Rachoń Julia 7B

22. Kalenko Bartosz 7B           22. Portka Karina 7E

23. Witkowski Olaf 5C

24. Zakharenko Vitaliy 5A