Godziny dostępności nauczycieli

 NazwiskoDzień/godz.Sala
1Besterda vel Beszterda AleksandraPiątek 10.30-11.30Pokój nauczycielski
2Biały SławomirPoniedziałek 7.50-8.50216
3Bielicka MagdalenaPoniedziałek 10.00-11.00Sala zabaw – parter
4Bodecki ZbigniewCzwartek 15.20-16.20Pokój nauczycielski
5Budziak JulitaPiątek  9.00-10.00132
6Chojnicka EwaŚroda 11.20-12.20116
7Chwedczuk Mariusz Czwartek 16.10-17.10Pokój nauczycielski
8Cieślikowska Agata Poniedziałek 7.45-8.45141
9Dąbkowska Anna Piątek 10.40-11.40Pokój nauczycielski
10Derbin Bartłomiej Piątek 10.40-11.40Pokój trenera
11Dębiec Wojciech Piątek 12.40-13.40Pokój trenera
12Dobrowolska Izabela Poniedziałek 11.00-12.00Pokój nauczycielski w Filii
13Dominik-Cielicka Edyta Czwartek 7.45-8.45220
14Durka Izabela Poniedziałek 15.00-16.00Pokój nauczycielski w Filii
15Dziawer Kamil Wtorek 14.30-15.30Pokój trenera
16Dziedzic Katarzyna Piątek 8.45-9,45Pokój nauczycielski
17Dziedzicka Marta Piątek 7.50-8.50137
18Foremna Joanna Piątek 7.30-8.30139
19Godlewska Agnieszka Poniedziałek 7.45-8.45141
20Górska Jolanta Piątek 9.30-10.30Pokój nauczycielski
21Gulik Małgorzata Wtorek 12.00-13.00Pokój nauczycielski w Filii
22Horszczaruk Małgorzata Środa 13.25-14.25226
23Jadczak Agnieszka Piątek 10.30-11.30Pokój trenera
24Janicka Agnieszka Środa 7.00-8.00230
25Jedliński Paweł Środa 7.45-8.45Pokój nauczycielski
26Jeż Małgorzata Wtorek 7.50-8.50Pokój nauczycielski
27Kacprzak Ewa Piątek 7.15-8.15Sekretariat
28Kalata Agnieszka Wtorek 7.00-8.00114
29Kalbarczyk Dorota Środa 15.30-16.30131
30Kania Mateusz Piątek 13.45-14.45Pokój nauczycielski
31Kędziora Agnieszka Wtorek 9.35-10.35Pokój nauczycielski
32Kita Joanna Wtorek 9.00-10.00Biblioteka
33Koc Anna Wtorek 7.50-8.50Pokój nauczycielski
34Kociuba Katarzyna Poniedziałek 11.4012.40212
35Kosmowska Kamila Poniedziałek 8.45-9.45Pokój nauczycielski
36Kostrzewska Justyna Poniedziałek 7.45-8.45Pokój nauczycielski
37Kowalczyk-Szczygielska Iga Poniedziałek 8.00-9.00201
38Krasuska Grażyna Poniedziałek 11.25-12.25204
39Kulej Julia Wtorek 9.35-10.35 225
40Kurek Edyta Poniedziałek 12.00-13.00Pokój nauczycielski w Filii
41Laskowska Izabela Wtorek 16.15-17.15228
42Lewandowski Krystian Wtorek 15.35-15.35Pokój trenera
43Łazarecka Magdalena Wtorek 6.50-7.50106
44Łoś Katarzyna Wtorek 7.45-08.45Pokój nauczycielski
45Majchrzak Anna Czwartek 7.00-8.00106
46Marjańska Paulina Poniedziałek 16:00-17:00Pokój nauczycielski
47Markowska Katarzyna Środa 16.00-17.00102
48Matalińska Beata Poniedziałek 12.30-13.30Pokój nauczycielski
49Matuszewski Przemysław Wtorek 10.30-11.30Pokój nauczycielski
50Michalska Agnieszka Poniedziałek 16.30-17.30217
51Mierzejewska Monika Wtorek 7.50-8.50Pokój nauczycielski
52Mirkowska Katarzyna Wtorek 7.00-7.30
Środa 7.00-7.30
015
53Miszczuk Wioletta Wtorek 12.25-13.25Pokój nauczycielski
54Moćko Marta Poniedziałek 8.35-9.35Pokój nauczycielski
55Moszczyński Wiesław Piątek 10.30-11.30Pokój nauczycielski
56Naspińska Bożena Środa 12.40-13.40Pokój nauczycielski
57Niewiarowska Joanna Czwartek 12.00-13.00217
58Nowosielska Marzenna Wtorek 7.00-8.00144
59Ołtarzewska Edyta Wtorek 11.00-12.00Pokój nauczycielski w Filii
60Opłotna Martyna Środa 10.30-11.30Pokój nauczycielski
61Osial Mariola Piątek 7.45-8.45226
62Ossowska Magdalena Wtorek 13.4014.40Pokój nauczycielski
63Ostaszewska Monika Czwartek 13.30-14.30Pokój nauczycielski
64Pańta Iwona Poniedziałek 16.00-17.00Sekretariat
65Pawelec Małgorzata Piątek 11.30-12.30Pokój nauczycielski
66Pawlak Daria Środa 11.3012.30Pokój trenera
67Pietrzak Marcin Poniedziałek 13.25-14.25Pokój nauczycielski
68Polkowska Magdalena Środa 8.00-9.00201
69Popielas Sebastian Poniedziałek 11.25-12.25Pokój nauczycielski
70Poślada Dorota Poniedziałek 14.30-15.30Pokój nauczycielski
71Pożarowszczyk Lidia Czwartek 10.00-11.00Pokój nauczycielski
72Radwańska Anna Wtorek 14.45-15.45Pokój nauczycielski
73Ratyńska Martyna Piątek 12.30-13.30Pokój nauczycielski
74Salak Bartłomiej Wtorek 10.40-11.40Pokój trenera
75Sidor Renata Wtorek 16.00-17.00Sekretariat
76Siemińska Anita Piątek 11.00-12.00145
77Siłakowska Renata Poniedziałek 15.20-16.20112
78Siłakowski Jacek Czwartek 10.30-11.30206
79Siuchninska Dagmara Środa 7.00-8.00136
80Skierkowska Urszula Wtorek 11.00-12.00201
81Słomczewska Janina Piątek 10.30-11.30230
82Słowik Katarzyna Czwartek 12.30-13.30Pokój nauczycielski
83Smoliński Tomasz Czwartek 12.45-13.45230
84Stachowiak Alina Poniedziałek 14.00-15.00Biblioteka
85Stankiewicz Aneta Poniedziałek 12.40-13.40206
86Stepuch Edyta Czwartek 7.00-8.00226
87Stolarek Sylwia Czwartek 12.30-13.30Pokój nauczycielski
88Sudoł Iwona Środa 7.00-8.00143
89Sukhoruchko VolodymyrCzwartek 15.00-16.00Pokój nauczycielski
90Szałucho Olga Piątek 11.40-12.40227
91Śmietańska Katarzyna Środa 11.00-12.00101
92Wozikowska Aleksandra Środa 7.00-8.00141
93Zaszewska Iryna Czwartek 16.30-17.30101
94Zyśk Dorota Środa 13.25-14.25212
95Żórawska Iwona Środa 14.00-15.00123