Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Rozbrzmiewające dźwięki śpiewanych kolęd, świątecznych piosenek, migające kolorowe lampki i unoszący się zapach świątecznych potraw sprawiają, że od razu robi się milej i cieplej na sercu. Okres przedświątecznych przygotowań wprowadza w cudowny nastrój oraz sprawia, że jest to wyjątkowy czas, który spędzamy z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi. Święta Bożego Narodzenia przeżywamy duchowo i dbamy o to, by zachować ich wyjątkową atmosferę. Warto także odpowiednio przygotować się do tego okresu, nie tylko w głębi duszy, ale również na zewnątrz. To przecież czas, w którym dekorujemy domy, ozdabiamy choinki, zapraszamy gości, szykujemy świąteczne potrawy. W domach unosi się zapach pieczonych świątecznych pierniczków, a choinki mienią się bogactwem kolorów i świateł.

Również uczniowie z klasy 1e brali aktywny udział w przedświątecznych domowych przygotowaniach.
Co robili i jakie są efekty ich pracy zobaczycie w krótkim filmiku zamieszczonym poniżej. Może stanie się on dla Was inspiracją …

Wychowawca