Ogólnopolski  Konkurs Matematyczny dla klas 1-3 PUCHACZ PIOTR

puchacz

Zapraszamy uczniów klas 1-3 do udziału w  Konkursie Matematycznym Puchacz Piotr. Celem  konkursu jest zachęcenie dzieci do podejmowania niestandardowych wyzwań, pogłębianie umiejętności i wiedzy z zakresu matematyki, pobudzenie do twórczego myślenia oraz rozwijanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktyce.

Zadania konkursowe na wszystkich etapach i na wszystkich poziomach będą przeprowadzane w formie pisemnej. Obejmują zadania otwarte dostosowane do poziomu rozwoju dziecka, a także zadania z zakresu logicznego myślenia. 

Etap szkolny konkursu odbędzie się w budynku głównym SP 3 :

28  marca 2023r.

Rodzice zgłaszają uczniów do dnia 20 marca 2023 r. do wychowawców klas poprzez maila na  e – dziennik.

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu, dostępnym na stronie szkoły.

Harmonogram Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr” 2022/2023

Konkurs jest zupełnie bezpłatny.

Zapraszamy

Jolanta Górska

Izabela Laskowska Iwona Sudoł