Nasza szkoła otrzymała nagrodę w konkursie #OSEWyzwanie!!!

osee

W dniu 26 września Dyrektor Szkoły Nr 3 im. Małego Powstańca  pani Ewa Kacprzak odebrała nagrodę w konkursie #OSEWyzwanie, organizowanym przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. 
Nagrodą jest mobilna pracownia multimedialna, która będzie wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych. W konkursie mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna.  Szkoła wysłała także przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła” oraz deklarację zgłoszenia się  do programów OSE Hero oraz CodeWeek.
Nagrody przyznane w konkursie #OSEWyzwanie będą przekazywane do szkół w bieżącym roku szkolnym 2019/20.