Komitet Ochrony Praw Dziecka zaprasza na warsztat dla dzieci.

Trudności emocjonalne – Komitet Ochrony Praw Dziecka zaprasza na warsztat dla dzieci.

Głównym celem zajęć jest rozwój umiejętności rozpoznawania, nazywania i konstruktywnego wyrażania uczuć. Dzięki tej zdolności ułatwiamy dzieciom radzenie sobie z emocjami w trudnych sytuacjach. Program zajęć ma na celu zwiększenie świadomości dzieci na temat ich własnych stanów emocjonalnych i uwrażliwienie je na uczucia innych. 

Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny (0-22) 626-94-19 w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem warsztatu. Odbycie konsultacji jest niezbędnym warunkiem udziału w warsztacie.

Zajęcia odbywać się będą w piątki od 18 października 2019 roku do 13 grudnia 2019 roku w godzinach 17 – 19 (8 spotkań).

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

>>> więcej informacji