Zajęcia koła fotograficzno-medialne 

Dzięki inicjatywie edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w naszej szkole działa koło fotograficzno-medialne. Podczas zajęć koła uczniowie zgłębiają tajniki korzystania z kamer i aparatów. Używane są również lampy pierścieniowe, statywy, mikrofony oraz różnego rodzaju rekwizyty. Dzięki temu sprzętowi możemy tworzyć filmy i zdjęcia lepszej jakości. Wszystko to sprawia, że koło fotograficzno-medialne jest przygotowane do dokumentowania bieżących wydarzeń szkolnych. Na zajęciach wciąż doskonalimy swoje umiejętności i szukamy możliwości w jaki sposób moglibyśmy je wykorzystać w codziennej pracy na lekcjach. Koło fotograficzno-medialne z chęcią wspierać będzie wszelkie inicjatywy innych uczniów i nauczycieli. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania zakładki Koło Filmowe na stronie szkoły.