Wyniki konkursu recytatorskiego „CHOTOMSKA, TUWIM, BRZECHWA W KOLOROWYM ŚWIECIE KLASYKI”

W dniu 27.03.23  odbył się w naszej szkole KONKURS RECYTATORSKI „CHOTOMSKA, TUWIM, BRZECHWA W KOLOROWYM ŚWIECIE KLASYKI”. Celem  konkursu było rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji, upowszechnianie kultury żywego słowa, kształtowanie języka, wyobraźni i wrażliwości, promowanie talentów recytatorskich oraz popularyzacja literatury pięknej. Wyniki konkursu są następujące:

KLASY I

1 miejsce    Liliana REDZIK kl. 1 c

2 miejsce    Łucja JĘDRUSZUK kl.1 a

3 miejsce    Hania ADAMSKA kl. 1 a

KLASY II

1 miejsce    Zuzanna MAZUR kl. 2 b

2 miejsce    Julia DUTKOWSKA kl. 2 f

3 miejsce    Zuzanna WODZIELAK kl. 2 e

WYRÓŻNIENIA:

Julia ŻYDZIK kl. 3 a

Natalia JAROTA kl. 2 b

Aleksander FILIPEK kl. 2 d

GRATULUJEMY!!!