WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO PUCHACZ PIOTR DLA KLAS 1-3

Szanowni Państwo,

do II etapu Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr zakwalifikowali się uczniowie zaznaczeni kolorem zielonym w załącznikach. II etap konkursu odbędzie się 16 maja 2023 r. w godz. 9.00 -14.30. w Studio MathRider Ząbki przy ul. Ignacego Jana ks. Skorupki 41, 05-091 Ząbki.

Rodzice udają się z dziećmi osobiście na konkurs. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą legitymacji szkolnej, zgody na udział w II etapie konkursu (druk na str. szkoły), piórnika z pełnym wyposażeniem (długopis z czarnym lub niebieskim atramentem, zwykły , nieścieralny)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom , życzymy dalszych sukcesów.

Załączniki PDF:

ZGODA RODZICÓW II etap SN Ząbki 2023

Ząbki SP 3 kl 1

Ząbki SP 3 kl 2

Ząbki SP 3 kl 3

Szkolni koordynatorzy: Iwona Sudoł, Izabela Laskowska, Jolanta Górska