WYBORY OPIEKUNA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2022/2023.

DD DE A A DBF

W dniu 22 września 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyborach opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Były karty do głosowania i urna wyborcza. Każdy uczeń mógł oddać głos na swojego kandydata. 

O prawidłowy przebieg wyborów zadbali uczniowie klasy 5d, 6c oraz 8e. 

Wśród kandydujących nauczycieli zgłoszonych przez Samorząd Uczniowski znaleźli się nauczyciele klas IV-VIII. Uczniowie głosowali na przygotowanych kartach do głosowania zawierających nazwiska kandydatów. Każdy z nich głosował przez postawienie znaku „X” przy nazwisku wybranego kandydata. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę i podliczyła głosy. 

Miło jest nam poinformować, że najwięcej głosów zdobyła pani Katarzyna Słowik i pani Anna Radwańska. 

Dziękujemy członkom Samorządu Uczniowskiego za organizację i przeprowadzenie wyborów.