UWAGA NA FAŁSZYWYCH RACHMISTRZÓW!

Szanowni Państwo,

w związku z docierającymi do Urzędu Miasta zgłoszeniami, że na terenie Naszego Miasta pojawiły się 3 osoby (dwóch młodych mężczyzn i kobieta) przedstawiających się jako rachmistrzowie informujemy, że 

na dzień dzisiejszy rachmistrzowie kontaktują się z Państwem jedynie telefonicznie z numerów telefonów 22 828 88 88 lub 22 279 99 99.

Mogą Państwo również dokonać samopisu wypełniając formularz dostępny na stronie spis.gov.pl lub dzwoniąc na infolinię spisową 22 279 99 99.

W Urzędzie Miasta przygotowany został dla Państwa punkt spisowy, a przeszkoleni pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji.

W zawiązku z powyższym apeluję do Państwa, abyście zachowali szczególną ostrożność, a w przypadku nawiązania kontaktu przez fałszywych rachmistrzów proszę nie udzielać żadnych informacji i niezwłocznie skontaktować się z Komisariatem Policji w Ząbkach pod numerem telefonu 477 247 821 lub 112.

O terminie rozpoczęcia przez rachmistrzów prac w terenie zostaną Państwo powiadomieni w odrębnym komunikacie.

Małgorzata Zyśk
Gminny Komisarz Spisowy