Szkolno – Parafialny Konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa”

Szkolno – Parafialny Konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa”

 konkursnaszopke2016

 

  1. Konkurs odbywa się na terenie SP nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach i jest skierowany do uczniów wszystkich poziomów klas.
  1. Uczniowie przygotowują szopkę, która pomoże w przeżywaniu Świat Bożego Narodzenia. Prace ma charakter techniczny i nie powinna przekraczać wymiarów 40x30x20cm. Szopka może być wykonana przy użyciu dowolnej techniki, powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz klasą. Uczniowie składają przygotowane szopki u swoich nauczycieli religii do 16.XII lub do 17.XII do godz. 18:00 w Parafii.
  1. Najlepsze prace (po jednej z każdego poziomu klas) zostaną nagrodzone
    i wystawione w kościele Parafii Zesłania DŚ w Ząbkach od 18.XII do 21.XII. Po konkursie prace będzie można odebrać z Kościoła po Roratach dla dzieci ok. godz. 18:30. Prace nie odebrane w terminie nie podlegają zwrotowi.

Tomasz Smoliński