Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach w gronie Microsoft Showcase School na rok szkolny 2022/2023

Microsoft Showcase School

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny uzyskała prestiżowy tytuł Microsoft Showcase School co oznacza, że nadal jesteśmy częścią światowego programu najbardziej innowacyjnych szkół na świecie. Utrzymanie tytułu jest możliwe dzięki zaangażowaniu i pasji naszych nauczycieli, którzy na co dzień korzystają z nowoczesnych technologii zmieniają środowisko nauczania i wspierają edukację naszych uczniów.

W tym roku w gronie innowacyjnych nauczycieli wyróżnionych tytułem Microsoft Innovative Educator Expert – MIEE znaleźli się nauczyciele: Dziedzicka Marta, Łoś Katarzyna, Niesłuchowska Adrianna, Siłakowski Jacek oraz dyrekcja szkoły: Ewa Kacprzak, Iwona Pańta i Renata Sidor.