Świąteczna akcja klasy 5e – “Piernik za uśmiech” 

IMG

Nawet najmniejsza bezinteresowna rzecz  

zrobiona dla innych jest cegiełką,  

która buduje lepszy świat.  

W tym roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie, rodzice i wychowawczyni klasy 5e upiekli, udekorowali i zapakowali około 600 pierniczków, które potem w zamian za uśmiech rozdali uczniom, rodzicom, nauczycielom, a także mieszkańcom Ząbek. Odwiedzili również Przedszkole Publiczne nr 1 “Zielony Dinek”, aby podzielić się wypiekami z przedszkolakami i wkrótce przyszłymi uczniami.  

Życzliwość, bezinteresowność, troska, dobroć i zachowania altruistyczne powinny być kształtowane od najmniejszych lat. Uczniowie klasy 5e zgodnie stwierdzili, że dawanie i uśmiech innych sprawia im ogromną radość, a wydarzenie to koniecznie powtórzą w przyszłym roku. Z tego miejsca już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkie klasy do przyłączenia się do nas, ponieważ ofiarowane dobro powraca. Warto robić coś dla innych nie oczekując niczego w zamian.   

IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG