Rusza akcja „Góra Grosza”

plakat

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, organizowanej w szkołach, uczelniach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 01.11.2023 do 29.02.2024.  

Zbiórka monet będzie prowadzona w holu szkoły (ul. Kościelna oraz ul. Powstańców), bibliotece szkolnej, świetlicy szkolnej, pokoju nauczycielskim w podanym wyżej terminie. Szczegóły dotyczące akcji znajdują się na stronie: http://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.


Dołącz się do akcji – BO JEDEN GROSZ CZYNI RÓŻNICĘ!  

Koordynatorzy:
Joanna Kita
Alina Stachowiak