Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego pt. “Setna rocznica urodzin Wisławy Szymborskiej” 

W poniedziałek (06.03.2023) nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego pt. “Setna rocznica urodzin Wisławy Szymborskiej. Pani Dyrektor Ewa Kacprzak, Pani Wicedyrektor Renata Sidor oraz organizator konkursu Pani Justyna Kostrzewska wręczyły uczestnikom dyplomy za udział w konkursie oraz przekazały zwycięzcom nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy odwagi i dziękujemy za tak liczny udział w konkursie! 
 

I – Kira Sychyk – 7d  

II – Magdalena Turbacz – 7d  

Zuzanna Janion – 4a  

III – Michał Dębowski – 8e  

Wyróżnienia: 

Igor Nagórny – 8f  

Vitalii Pelekh – 8c  

Dyplomy za udział: 

Anna Ośko – 8d  

Aleksandra Godlewska – 8d  

Weronika Szelech -8d  

Eliza Kozdrańska – 7d  

Julia Krzyśpiak – 8h  

Malwina Kamińska – 4a  

Blanka Bakalarska – 8e  

Zuzanna Szatanowska – 8e  

Aleksandra Zaborowska – 8e  

Krzysztof Żochowski – 8e