„Randka w ciemno z książką” – podsumowanie akcji

resized

Po raz kolejny czytelnicy biblioteki szkolnej wzięli udział w zabawie z okazji Walentynek. Biblioteka została wypełniona książkami starannie opakowanymi papierem  w taki sposób, żeby nie dało się podejrzeć, jaki tytuł kryje się w środku. Każdy  wybierając  książkę na randkę w ciemno mógł kierować się jedynie krótkim cytatem. Książkowa randka w ciemno cieszyła się ogromnym zainteresowaniem oraz wzbudziła wiele pozytywnych reakcji i uśmiechów. Książki-niespodzianki, które mogą być wspaniałym towarzyszem na dobrą i złą pogodę błyskawicznie znajdowały partnerów. Walentynkowe książki rozeszły się błyskawicznie.

Wybór książek w ciemno wpłynął na poszerzenie gustów czytelniczych.
Uczniowie mieli okazję zabrać do domu i przeczytać książki, których być może w tradycyjny sposób nigdy by nie wypożyczyli.

resized
resized
resized
resized