Predator Games 2023

logo predator games horizontal

Już 31.03.2023r. rusza jedyne tego rodzaju wydarzenie esportowe dla uczniów – Międzyszkolne Rozgrywki Gamingowe dla polskich szkół Predator Games.16. śmiałków naszej Szkoły z klas 7. i 8. zmierzy się z innymi uczniami w czterech grach:

Fortnit
League of Legends
Rocket League
Szachy

Celem jest stworzenie przestrzeni, w której młodzi pasjonaci gamingu mogą poczuć się jak profesjonalni esportowcy, choć nie muszą mieć do tego żadnego przygotowania. Wystarczy pasja… i wsparcie szkoły!

Gaming ma pozytywny wpływ na rozwój społeczny i poznawczy młodego człowieka. Pomaga rozwijać komunikację i umiejętność przetwarzania informacji czy rozwiązywania problemów i kompetencje strategiczne. Poprawia koordynację psychoruchową i podstawowe przetwarzanie obrazu.

Trzymamy kciuki za naszą reprezentację.

Do boju Chłopcy 🙂 

                                                                             opiekun: p. Katarzyna Łoś