KONKURS PLASTYCZNY pt. „Święta Bożego Narodzenia”

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy dzieją się cuda, a oczekiwanie na Gwiazdkę i Mikołaja staje się najważniejszą sprawą w życiu.

Samorząd Uczniowski zaprasza Was, byście zagospodarowali swój czas przygotowując prace na nasz konkurs. Temat – Święta Bożego Narodzenia. 

Pokażcie nam swoje talenty, podzielcie się pomysłami na spędzenie wolnego świątecznego czasu. Z przyjaciółmi czy z rodziną? Stwórzcie świąteczne dekoracje, ozdoby choinkowe.

Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej uczniów, rozwijanie wrażliwości estetycznej, powrotu do tradycji wykonania ozdób bożonarodzeniowych własnoręcznie, stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.

Ozdoby bożonarodzeniowe wykonujemy dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej, preferowane jest użycie materiałów naturalnych tj. drewno, sznurek, suszone owoce, ziarna, papier itp.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 1-8 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkach.

Prace nie będą zwracane, przechodzą na własność organizatora i będą zdobiły korytarze szkoły. Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na dokumentowanie jego twórczości – rejestrację fotograficzną.

Każda praca zgłoszona na konkurs powinna zawierać następujące dane:

Autor: imię i nazwisko, klasa.

Prace należy dostarczyć do 17.12.2023r. do Pani Katarzyny Słowik lub Pani Anny Radwańskiej.

Prace będą oceniane zgodnie z następującymi kryteriami: oryginalność, pomysłowość, estetyka wykonania pracy, zastosowanie materiałów ekologicznych.

Nagrody czekają!

Życzymy POWODZENIA!!!