Konferencja Mazowieckiego Kuratora Oświaty 01.03.2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Ząbkach pn. „Twórcze programowanie w szkole”.

Zaproszenie na konferencje

Agenda konferencji

Propozycja dojazdu z Warszawy do Szkoły Podstawowej Nr 3

Konferencja skierowana jest do nauczycieli zainteresowanych nauką programowania. Specjalne warsztaty przygotowane zostały dla nauczycieli muzyki. Spotkanie odbędzie się 1 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach, przy ul. Kościelnej 2, w godzinach od 10.30 do 14.35.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie, które można wykorzystać  przy projekcie Aktywna Tablica.

Aby uczestniczyć w konferencji należy zarejestrować się elektronicznie na stronie: http://kuratorium.waw.pl/konferencja-tworcze-progromowanie.  Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Agenda spotkania w załączniku.

Barbara Słomczyńska
Koordynator ds. innowacji w edukacji
Al. Jerozolimskie 32