Klasa 8f na lekcji poszanowania Ziemi

26 września 2021r., w ramach akcji „Sprzątanie świata – Polska” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia, uczniowie klasy 8f wraz z wychowawcą pokazali, że los naszej planety nie jest im obojętny i symbolicznie, ale z wielkim zaangażowaniem, posprzątali las w pobliżu szkoły. W ten sposób młodzież odbyła lekcję poszanowania Ziemi i udowodniła, że troszczy się o najbliższą okolicę.

Fundacja Nasza Ziemia jest organizacją pozarządową założoną w 1994 roku, specjalizuje się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej. Misją fundacji jest dążenie do podniesienia poziomu świadomości ekologicznej społeczeństwa, wzmocnienia poczucia odpowiedzialności za środowisko naturalne i aktywizacji do działań służących jego ochronie.

fota