POLACY KRESOWYM RODAKOM.

kresye

W związku z nadchodzącym świętami Bożonarodzeniowymi 2019 zwracamy się z apelem do ludzi dobrej woli o dar serca w postaci paczek świątecznych z żywnością, które będą zbierane w ramach corocznej akcji POLACY KRESOWYM RODAKOM. Społeczna akcja organizowana przez Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy AK w bieżącym roku zostanie przeprowadzona wraz z partnerami z całego kraju. Zbiórka otrzymała numer zbiórki “2019/4943/OR” wydany i zaakceptowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. W tym roku zbieramy dary dla ostatnich żyjących Kombatantów ich rodzin, Sybiraków oraz polskich dzieci.

Zbiórka w Szkole Podstawowej Nr 3 w Ząbkach:  zbieramy różne artykuły (lista na plakacie poniżej). Dary można przynosić do: budynek główny ul. Kościelna 2 – koordynator Pani Magdalena Polkowska, filia ul. Powstańców 60 b – świetlica szkolna.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.