27 maja 2026r. laureaci Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Gdyby Jan Kochanowski żył dziś…” spotkali się w Urzędzie Miasta Ząbki z Burmistrz Miasta -Panią Małgorzatą Zyśk.

IMG

Celem spotkania było wręczanie nagród i dyplomów zwycięzcom oraz wyróżnionym uczniom. Pani Burmistrz i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 pogratulowały uczestnikom konkursu kreatywności, talentu oraz sukcesów. Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac nagrodzonych artystów oraz słodki poczęstunek. Gratulujemy naszym uczennicom sukcesu. Katarzyna Czytaj więcej……