Celem spotkania było wręczanie nagród i dyplomów zwycięzcom oraz wyróżnionym uczniom. Pani Burmistrz i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 pogratulowały uczestnikom konkursu kreatywności, talentu oraz sukcesów.
Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac nagrodzonych artystów oraz słodki poczęstunek.
Gratulujemy naszym uczennicom sukcesu.
Katarzyna Słowik









