Zbiórka przyborów szkolnych w ramach programu Szkoła Szkole.

Szkolne Koło Caritas zaprasza do włączenia się w zbiórkę przyborów szkolnych w ramach programu Szkoła Szkole, realizowanego przez Caritas Polska. Chcemy w ten sposób pomóc uczniom z Syrii, którzy mają utrudniony dostęp do edukacji bądź nie korzystają z niej w ogóle. Podarowane wyprawki szkolne ułatwią im start w nowy rok szkolny
i uczestnictwo w zajęciach edukacyjnych. Zbiórka wyprawek szkolnych
w naszej szkole prowadzona będzie do 25 października br. Po jej zakończeniu wyprawki zostaną przekazane do Caritas Polska, która dostarczy je transportem lotniczym do Libanu, a następnie do Syrii i tam zostaną przekazane dzieciom. Przybory szkolne można składać do kartonu w holu głównym szkoły (przy wejściu) oznaczonym logo Caritas. Liczymy na Waszą hojność i otwarte serca 😊