Otwarcie biblioteki z nowym wyposażeniem

spznak

W dniu 26 marca 2019 roku  odbyło się uroczyste otwarcie biblioteki szkolnej z nowym wyposażeniem, które było współfinansowane przez Radę Rodziców z funduszy zebranych podczas festynu rodzinnego. Wśród zaproszonych gości byli: Burmistrz Miasta Ząbki Małgorzata Zyśk, wiceburmistrz Miasta Ząbki  Wojciech Gut oraz prezydium Rady Rodziców.

 

Przestrzeń biblioteki została w nowoczesny sposób zaaranżowana. Nowe wyposażenie składa się z magnetycznej ściany i przyczepianych do niej miękkich puf, które umożliwiają pracę w grupach. Kanapy modułowe umożliwiają różnorodne ustawienia  w zależności od potrzeb,  kabina wyciszająca dla dzieci szukających spokojnego miejsca i odpoczynku od hałasu.

Estetyczne urządzona biblioteka ma niebagatelny wpływ na kontakty z czytelnikami. Ułatwia tworzenie klimatu przyjaznego dzieciom, budowanie przez bibliotekarza animatora atmosfery życzliwości, zrozumienia i zaufania.

Zapraszamy wszystkich do szkolnej biblioteki !!!