Matematyczny Kalendarz Adwentowy

KalendarzAdwentowy

Drodzy Uczniowie!!!

         Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia, więc jak co roku, to już matematyczna tradycja, stworzyliśmy dla Was MATEMATYCZNY KALENDARZ ADWENTOWY. Zabawa polega na tym, że codziennie od 6.12 -16.12 będziemy publikować na stronie szkoły zadania w postaci kodu QR. Na każdy dzień oczekiwania na Święta przypada jedno zadanie. Inne zadania będą skierowane dla klas 4-6, inne dla klas 7-8.

         Zadaniem Waszym jest sporządzenie własnego KALENDARZA ADWENTOWEGO umieszczając w nim rozwiązania zadań matematycznych. Kalendarz może być wykonany w formie papierowej lub w formie prezentacji multimedialnej. Każde zadanie wykonujecie na osobnej kartce lub oddzielnym slajdzie w prezentacji. Pamiętajcie by na kartce czy slajdzie znalazły się: numer zadania, treść zadania, rozwiązanie, oczywiście mile widziane będą też elementy świąteczno-matematyczne.

           Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Bądźcie czujni!!! W mikołajkowy wtorek, 6.12., ukaże się pierwsze zadanie!

Termin oddania prac: 19 grudnia 2022r., poniedziałek.

Prezentacje prosimy o wysyłanie na OFFICE365 nauczyciela matematyki.

DOBREJ ZABAWY! HO HO HO

nauczyciele matematyki