Ciekawa lekcja historii przedstawiona na hologramie

scalede

W dniu 22 września 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach na ul. Dzikiej odbył się cykl lekcji historii hologram – „Bitwa Warszawska”. W ramach tych niezwykle ciekawych lekcji animatorzy przybliżyli uczniom klas ósmych bohaterów dawnych czasów, ludzi, których czyny świadczą o ogromnej odwadze i poświęceniu. Wśród bohaterów znaleźli się dowódcy, oficerowie, dzieci – osoby, które walczyły o Polskę. 

Lekcje te miały inny, odległy od codziennych zajęć, nowy wymiar. Za pomocą hologramu przedstawione zostały sylwetki wspomnianych powyżej osób. Uczniowie bardzo chętnie wchodzili w interakcję z prowadzącymi zajęcia animatorami, odpowiadali na zadawane im pytania, dopytywali o szczegóły, wykazywali duże zainteresowanie lekcją. Całe spotkanie pozostawiło miłe wspomnienia i chwile refleksji nad tymi trudnymi zdarzeniami z dawnych lat.