WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO PUCHACZ PIOTR DLA KLAS 1-3

Szanowni Państwo,

do II etapu Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr zakwalifikowali się uczniowie zaznaczeni kolorem zielonym w załącznikach. II etap konkursu odbędzie się 7 czerwca 2021r. o godz. 12.00-13.00. w Studio MathRider Ząbki przy ul. Ignacego Jana ks. Skorupki 41, 05-091 Ząbki.

Rodzice udają się z dziećmi osobiście na konkurs. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą legitymacji szkolnej, zgody na udział w II etapie konkursu (druk na str. szkoły), piórnika z pełnym wyposażeniem (długopis z czarnym lub niebieskim atramentem, zwykły , nieścieralny)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom , życzymy dalszych sukcesów.

Szkolny koordynator ul. Dzika;

Magdalena Jagiełło

Iwona Lipka-Rybińska

Szkolny koordynator ul. Kościelna;

Iwona Sudoł