Wkręć się w zbieranie nakrętek dla Karolinki !

Wkręć się  🙂   w akcję zbierania plastikowych nakrętek dla Karolinki.

Karolinka urodziła się 6 kwietnia 2016 roku. Jeszcze w życiu płodowym przeszła operację przepukliny oponowo –  rdzeniowej.  Od urodzenia jest intensywnie rehabilitowana aby wykształcić  prawidłowe wzorce zachowań.  Wymaga kilkugodzinnej, codziennej rehabilitacji głównie metodą Vojty.  Do jej usprawnienia niezbędny jest sprzęt rehabilitacyjny i zaopatrzenie ortopedyczne co wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Karolinka jest pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem z dobrymi rokowaniami na przyszłość.

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i pracy oraz Państwa wsparciu będzie mogła  w przyszłości aktywnie spędzać czas ze swoimi dwiema starszymi siostrami i innymi dziećmi.

 

DZIĘKUJEMY!!!