Wielkie Święto Tabliczki Mnożenia w naszej szkole.

W piątek 29.09. 2017 r. po raz drugi w naszej szkole odbyło się Święto Tabliczki Mnożenia.

Z tabliczką mnożenia mieli okazję zmierzyć się wszyscy: uczniowie, rodzice, dziadkowie i babcie oraz nauczyciele. Nawet pracownicy ząbkowskiego Urzędu Miasta. Tego dnia p. Jola Grzebalska z kilkoma uczniami z klasy 5f udała się do Urzędu Miasta Ząbki, by uczniowie mogli przeegzaminować z tabliczki mnożenia chętnych pracowników urzędu.

Na terenie szkoły z tabliczki mnożenia przepytywali uczniowie z niektórych klas piątych i siódmych. Tego dnia każdy uczeń mógł zabłysnąć znajomością tabliczki mnożenia na lekcjach matematyki.

Zabawa z tabliczką mnożenia była wesoła, trochę niektórych wprawiała w zakłopotanie, ale udało się. Każda 100% odpowiedź była nagradzana Certyfikatem Eksperta Tabliczki Mnożenia. Okazało się, że ok 750 osób uzyskało taki certyfikat.

 

Dziękujemy wszystkim za wspólną matematyczną zabawę!