walentynki

Walentynki to święto zakochanych, wyznania miłości i przyjaźni.

Z tej okazji w naszej szkole Samorząd Uczniowski ogłasza, iż od 6 lutego do 12 lutego w holu na parterze przy dyżurce, będzie wystawiona skrzynka na pocztę walentynkową. Do pudełka możecie wrzucać kartki, miłe wierszyki, pozdrowienie itp.

Należy pamiętać, aby na waszych walentynkach znalazła się informacja – imię, nazwisko oraz klasa odbiorcy.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego 14 lutego będą rozdawać liściki poszczególnym osobom.

Zachęcamy również wszystkich uczniów klas I-VIII aby ubrali się w tym dniu na czerwono lub posiadali w swoim ubraniu chociaż jakiś element w tym kolorze. Walentynkowy strój można również ozdobić serduszkami.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji.

Przedstawiciele i Członkowie Samorządu Uczniowskiego i Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego