Świętujmy Dzień Niepodległości

DSC

Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice,

11 listopada zebraliśmy się razem, aby uczcić wyjątkowy dzień w historii naszej Ojczyzny – Dzień Niepodległości Polski. W tę doniosłą rocznicę pragniemy wspólnie oddać hołd tym, którzy walczyli o wolność naszego kraju.

W apelu przygotowaliśmy przedstawienie, w którym główną rolę odegrali nasi najmłodsi uczniowie. Poprzez ich twórczą energię chcemy przypomnieć nam wszystkim, jak ważne jest zrozumienie dziedzictwa, za które tak wielu bohaterów poświęciło swoje życie

Dzieci, poprzez swoją sztukę, przypominają nam o odwadze, jedności i miłości do ojczyzny. To właśnie te wartości kształtowały losy Polski w trudnych momentach naszej historii.

Wspólnie świętujmy Dzień Niepodległości z dumą i szacunkiem, doceniając to, co wspólnie osiągnęliśmy jako naród. Niech to święto będzie czasem refleksji nad tym, jakie wartości chcemy przekazać kolejnym pokoleniom, aby Polska rozwijała się z godnością i szacunkiem dla wolności. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia wzruszającego apelu:

p. Justynie Kostrzewskiej,

p. Agnieszce Janickiej,

p. Oldze Szałucho,

p. Pawłowi Jedlińskiemu,

a przede wszystkim uczniom występującym w przedstawieniu.  

DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC