Światowy Dzień Książki 23.04.2017 r.

dzienKsiazki

24 kwietnia pracownicy biblioteki wraz Samorządem Uczniowskim zapraszają na „Dzień z książką” w ramach Światowego Dnia książki i Praw Autorskich. W tym dniu zapraszamy wszystkich do przyniesienia ulubionej pozycji i czytanie na przerwach oraz dyskusji z przyjaciółmi.  

W dniach 25-27 kwietnia zapraszamy uczniów do udziału w konkursach czytelniczych. W tych dniach na tablicy przy bibliotece będą prezentowane  zadania, za rozwiązanie  których można zdobyć codziennie punkty. Wystarczy zapisać odpowiedzi na kartkach i każdego dnia do godziny 15.00 przynieść do biblioteki szkolnej. Na zakończenie konkursów punkty zostaną zsumowane, a zdobywcy największej ilości nagrodzeni. Podsumowanie i zakończenie nastąpi 28 kwietnia. 

Zapraszamy do zabawy!!!