Podziękowania dla wszystkich uczestników zbiórki darów na rzecz Kombatantów i dzieci polskich żyjących na Kresach Wschodnich

radzymin

DZIĘKUJEMY

wszystkim osobom, które uczestniczyły w zbiórce darów na rzecz Kombatantów i dzieci polskich żyjących obecnie na Kresach Wschodnich dawnej Rzeczpospolitej Polskiej.

W dniu 15 marca 2018 roku delegacja z naszej szkoły wzięła udział w uroczystym przekazaniu paczek z darami, które odbyło się w Radzyminie.

W imieniu obdarowanych podziękowała wszystkim darczyńcom pani płk Weronika Sebastianowicz ps „Różyczka” żołnierz Armii Krajowej oraz Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, uczestniczka narodowego powstania antykomunistycznego z lat 1944–1963, Żołnierz Niezłomny, ofiara represji stalinowskich, sybiraczka, przewodnicząca Stowarzyszenia Żołnierzy AK na Białorusi, działaczka polska na Białorusi, dama Orderu Odrodzenia Polski.