Ogólnopolski Konkurs Matematyczny dla klas 1-3 PUCHACZ PIOTR

fige

Ogólnopolski  Konkurs Matematyczny dla klas 1-3 PUCHACZ PIOTR

 Zapraszamy uczniów klas 1-3 do udziału w  Konkursie Matematycznym Puchacz Piotr. Celem  konkursu jest zachęcenie dzieci do podejmowania niestandardowych wyzwań, pogłębianie umiejętności i wiedzy z zakresu matematyki, pobudzenie do twórczego myślenia oraz rozwijanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktyce.

Zadania konkursowe na wszystkich etapach i na wszystkich poziomach będą przeprowadzane w formie pisemnej. Obejmują zadania otwarte dostosowane do poziomu rozwoju dziecka, a także zadania z zakresu logicznego myślenia.

Etap szkolny konkursu odbędzie się w budynku głównym SP3 :

2 kwietnia 2020r.

Rodzice zgłaszają uczniów do dnia 19 marca 2020r. do Wychowawców klas poprzez maila na  e – dziennik.

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu, dostępnym na str. szkoły.

Konkurs jest zupełnie bezpłatny.

Regulamin konkursu – kliknij

 

Zapraszamy

Magdalena Jagiełło

Iwona Sudoł