List oraz życzenia od ministra Przemysława Czarnka z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024

Szanowni Państwo Dyrektorzy, 
z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024 minister Przemysław Czarnek skierował list oraz życzenia do uczniów, nauczycieli i rodziców. Całej społeczności szkolnej życzył wielu sukcesów edukacyjnych i wychowawczych. Minister Przemysław Czarnek przywołał najważniejsze zmiany w systemie oświaty obowiązujące od 1 września, wskazując w ten sposób kluczowe wyzwania, z jakimi będzie mierzyła się polska szkoła w najbliższych miesiącach. Zapowiedział jednocześnie kontynuację wielu programów i przedsięwzięć realizowanych w poprzednich latach szkolnych. Życzenia od ministra Przemysława Czarnka 

Z wyrazami szacunku
Biuro Ministra
Ministerstwo Edukacji i Nauki

Załączniki: List Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.pdf