„LATO W MIEŚCIE 2021”

lato

(28.06.2021 – 02.07.2021r)

Lato w Mieście 2021 – dokumenty do pobrania

——————————————————————————————-

Dokumenty będzie można składać w formie elektronicznej od dnia 07.06.2021 r. do 11.06.2021r.

Uprzejmie Państwa informuję , iż pierwszeństwo przy przyjmowaniu w ww. akcję mają dzieci, których rodzice są mieszkańcami Miasta Ząbki i rozliczają się w Urzędzie Skarbowym w Wołominie. Dokumentem potwierdzającym spełnianie ww. warunków będzie karta „Jestem z Ząbek”. Rodzice, którzy nie spełniają powyższych warunków mogą zapisać dziecko na akcje” Lato w mieście” pod warunkiem wolnych miejsc i jednocześnie ponoszą pełną odpłatność za prowadzone zajęcia.

Informuję , iż zastrzegamy sobie możliwość zmiany warunków organizacji akcji „Lato w mieście 2021”, jeżeli wprowadzone zostaną nowe obostrzenia dotyczące wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Wszystkie informację będą zamieszone na stronie szkoły w regulaminie oraz karcie kwalifikacyjnej w najbliższym czasie.