Konferencja wojewódzka „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”.

Kuratorium mazowieckie zaprasza na zaplanowaną na dzień 28 lutego 2019 r. konferencję wojewódzką „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”

link do rejestracji na konferencję >>

http://kuratorium.waw.pl/konferencja-komunikacja

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00

(rejestracja uczestników  od godziny 9:00),

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zaproszeni prelegenci omówią m. in. komunikację na różnych etapach życia, istotę i typologię zjawiska mowy nienawiści, metodę porozumiewania się bez przemocy (wg Marshalla Rosenberga), komunikację w szkole, przestępczość z nienawiści i odpowiedzialność  w odniesieniu do tych czynów, a także przedstawiona będzie oferta zajęć/ szkoleń/ warsztatów dedykowana szkołom i placówkom oświatowym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów
w Warszawie.