Jasełka w klasie 3c.

IMGe

Grudzień w klasie 3c był niezwykle pracowity… Uczniowie przygotowywali się do występu jasełkowego: należało wyćwiczyć role, przyszykować stroje, udekorować salę a przede wszystkim scenę do przedstawienia (w to przedsięwzięcie mocno zaangażowali się Rodzice uczniów za co niezmiernie im dziękuję).

W tygodniu przedświątecznym, wieczorem, przy blasku świec odbyła się premiera Jasełek dla rodziców i rodzeństwa uczniów klasy 3c, gościem honorowym wieczoru była Pani Dyrektor Monika Stypułkowska. Wzruszenie i gromkie brawa dla artystów świadczyły o tym, że występ się udał i mam nadzieję, przypomniał o istocie świąt Bożego Narodzenia.

Kolejnego dnia uczniowie zaprezentowali się jeszcze Pani Dyrektor Ewie Kacprzak i Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Marzenie Toton oraz swoim kolegom i koleżankom z innych klas.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc i zaangażowanie rodzicom oraz moim uczniom-aktorom.

 

Wychowawca klasy 3c

Dorota Uścińska