27 maja 2026r. laureaci Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Gdyby Jan Kochanowski żył dziś…” spotkali się w Urzędzie Miasta Ząbki z Burmistrz Miasta -Panią Małgorzatą Zyśk.

IMG

Celem spotkania było wręczanie nagród i dyplomów zwycięzcom oraz wyróżnionym uczniom. Pani Burmistrz i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 pogratulowały uczestnikom konkursu kreatywności, talentu oraz sukcesów. Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac nagrodzonych artystów oraz słodki poczęstunek. Gratulujemy naszym uczennicom sukcesu. Katarzyna Czytaj więcej……

W roku szkolnym 2005/2006 nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, którego celem było promowanie zasad bezpieczeństwa wśród najmłodszych uczniów.

SKM Ci page

W trakcie realizacji programu dzieci uczestniczyły w ciekawych i angażujących zajęciach dotyczących różnych aspektów bezpieczeństwa. Zajęcia prowadzone były w atrakcyjnej formie – uczniowie oglądali filmy edukacyjne, rozwiązywali zadania, a także brali udział w rozmowach i zabawach tematycznych. Dzięki temu mogli Czytaj więcej……