Konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców

Szanowni Państwo,

Na prośbę Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty poniżej przekazujemy informacje w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia.

Szanowni Państwo,
informuję, że konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci
od 12. roku życia będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem:

Konferencja on-line dla zainteresowanych Rodziców

Informuję również, że od 25 sierpnia br. działa specjalny adres mailowy szczepienia-dzieci@gis.gov.pl, na który rodzice i opiekunowie uczniów mogą wysyłać pytania związane ze szczepieniami. Na wiadomości odpowiadają specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.