Sukces Wiktorii w Pucharze Europy World Kyokushin Budokai

dypl
W sobotę 23 listopada 2019r. na hali MOSiR w Dębicy przy ul. Sportowej 26, odbył się Turniej Pucharu Europy  organizacji World Kyokushin Budokai na który powołani zostali Wiktoria Kornacka 4 KYU Kumite +50kg i Mateusz Kornacki 4 KYU Kumite +60 kg uczniowie VIIf  z KSW Kyoukushin Sensei Marcina Sieradzkiego. Do walk turniejowych zgłoszonych zostało 625 zawodników z 21 Państw takich jak.: Białoruś, Czechy, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Iran, Kazachstan, Łotwa, Mongolia, Niemcy, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Turkmenistan, Tunezja, Turcja, Ukraina, Węgry i Polska. Mistrzostwa zostały objęte Honorowym Patronatem m.in przez Ambasadę Japonii w Polsce. Walcząc w wielu zaciętych pojedynkach z doświadczonymi zawodniczkami z Łotwy, Iranu oraz Polski Wiktoria zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal Pucharu Europy World Kyokushin Budokai. Niewiele do medalu zabrakło Mateuszowi Kornackiemu który bardzo dobrze walczył z mocnymi i doświadczonymi zawodnikami z zagranicy m.in z Gruzji i Ukrainy. Jeszcze w tym roku naszych karateków czekają ciężkie pojedynki na turnieju Pucharu Polski który odbędzie się 14.12.2019 roku we Włocławku.
A i W. Kornaccy