Sukces Wiktorii i Mateusza Kornackich w Karate Kyokushin.

e
26 października na hali GOSiR w Wilkowicach odbyła się największa impreza karate kontaktowego na Podbeskidziu czyli V Międzynarodowe Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin. W zawodach wzięli udział Wiktoria i Mateusz Kornaccy z VIIf SP3 w Ząbkach z Klubu KSW Kyoukushin  Sensei Marcina Sieradzkiego. 

Na turniej zostały zaproszone wszystkie kluby kyokushin, bez względu na przynależność do organizacji. Walki rozgrywane były na 3 matach, ustanowiono aż 30 kategorii wagowych dla chłopców oraz 22 kategorie dla dziewcząt.
Wiktoria walczyła w kategorii Kumite +50 i po wielu zaciętych pojedynkach, niektóre z dogrywkami, nie ustępując swoim rywalkom, wywalczyła złoto zajmując pierwsze miejsce na podium.
Mateusz walczył w kategorii Kumite +60, i także stoczył wiele ciężkich walk z dogrywkami.
Wygrywając także wszystkie swoje pojedynki wywalczył złoto i zajął pierwsze miejsce na podium. Mamy tym samym dwoje złotych medalistów V Międzynarodowego Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin 2019 roku.