Sala techniczna

Jedną z lepiej wyposażonych sal w naszej szkole jest sala techniczna. Możemy tam znaleźć między innymi stół warsztatowy, na którym znajdują się wkrętaki, pojemniki ze śrubkami, kombinerki, młotki, miarki. Mamy również stację lutowniczą, dzięki której możemy lutować i zgrzewać tworzywa sztuczne oraz wypalać drewno. W sali nie brakuje również drukarek 3D. Ściany sali technicznej ozdabiają tablice z pracami uczniów, które przedstawiają znaki drogowe, dzięki którym uczniowie mogą lepiej przygotować się do egzaminu na kartę rowerową. Ciekawa jest również tablica zatytułowana “Drzewa i drewno wokół nas”. Znajduje się na niej przekrój gałęzi różnych drzew. Oczywiście, jak w każdej innej sali w naszej szkole, tak i w tej możemy korzystać z tablicy multimedialnej.